2726

من دوتا از دوستام در مورد عشقاشون سوال داشتن به گرمایش پیام دادم گفت عکساشونو بفرس فرستادم وای باورتون نمیشه همه چیو درست گفت ضمنا به یکی از دوستام گفت این پسر بدردت نمیخوره خیانت میکنه و یه ماه بعد دوستم زنگ زد با گریه و زاری که عشقش ترکش کرده باورم نمیشد برگام ریخته بود در مورد خودم هم همه چیو درست گفت بدون کم و کاست  عین رمالا حرف میزنه کیا باهاش تجربه شخصیت شناسی داشتن

امضام نمیاد😴😉😉😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ها؟

گرمایش چیه دیگه؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
یکی از بچه های سایته کارش حرف نداره شخصیت شناسه بنظر من من بیشتر از فالگیرا و رمالا بهش اعتقاد دارم

کاربریشو بده بریم ببینیم کیه

تو این فکر بودم ... که با هر بهونه... یه بار آسمونو بیارم تو خونه
گرمایش کیه و چیه

یکی از اعضای سایته من فقط میخوام کسایی که کمک میخوان کمکشون کنه منم چیزی بارم نبود وقتی بهش پیام دادم فهمیدم منو بیشتر از خودم میشناسه

امضام نمیاد😴😉😉😉
2706