2726

پسرم قبل یکسالگی 4تا کلمه میگفت ولی همه شو فراموش کرده و نمیگه الانم 14ماهسه

بخام حساب کنم اون فراموش شده هارو هم حساب کنم؟

نه فقط اون تعدادی که الان بلده

اینکه بلد بوده بعد فراموش کرده عجیبه. با دکترش مشورت کن حتما.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها همینجورین همیشه یه کارایی رو‌که قبلا میکردن یه مدت فراموش میکنن بعد دوباره میگن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728

به نظرم هیچ بایدی وجود نداره

من اصلا به این چیزا توجه نکردم پسرمم یه کم دیر زبون باز کرد ولی الان که سه سالشه ماشاالله خوب حرف میزنه

خودتو درگیر این مسائل نکن

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  

دلم برای خودمون و دغدغه هامون میسوزه 😅 من پسرم تب داره .. پیاز گذاشتم کف پاش ‌. هر نیم ساعت میرم چک میکنم پیاز تکون نخورده باشه 🙃

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
بچه ها همینجورین همیشه یه کارایی رو‌که قبلا میکردن یه مدت فراموش میکنن بعد دوباره میگن

اینو میدونم عزیزم

الان نمیدونم این کلمات فراموش شده رو بزارم جزاین 8تا یا نه؟

یعنی چی فراموش میکنن؟فکر نکنم همه مثل هم باشند من دخترم ۱۸ ماهگی همه چیز می‌گفت ولی پسرم تا ۲ سالگی جمله زیاد نمی‌گفت.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
به نظرم هیچ بایدی وجود نداره من اصلا به این چیزا توجه نکردم پسرمم یه کم دیر زبون باز کرد ولی الان ک ...

ن عزیزم منم برام مهم تیست

فقط نمیدونم فراموش شده ها رو نر این گروه بزارم یا نه

اره شنیدم اینو این کلمات فراموش شده رو بزارم جز اون 8تا یا نه؟

واضحه که نه

منطورشون اینه تو اون سن باید ۸ تا کلمه هدفمند بگن نه اینکه از بدو تولد تا الان ۸ تا گفته باشن

بعد هم اصلا به این چیزا نیست پسر من ۲ تاشم نمیگفت

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706