2733
2734
عنوان

سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 39 پست
تا چند ساعت سرتو تکون ندادی و حرف نزدی

بهم زندادشم گفته بود سرمو بالا نگه دارم نگفته بودن سرتو تکون نده از اتاق اومدم تخت رو دادن بالا سرم بالای بدنم بود همین تازه من همون شبم پادشدم رفتم توآلت یا بچمو خودم بداشتم البته بسختی اینکارا رو کردم چون همراهم خواب بود ، ولی دردش قابل تحمل بود 

باورت میشه من الان این چیزا رو میشنوم نه همون جا با دکتر حرف زدم در حد اینکه بچه خوبه سالمه یا بعد ا ...

استرس ندارم اخه خواهرم حرف زد بعدش و سرشو تکون داد سردرده خیلی بدی گرفت ک نگم برات ..جاهای دیگم تحقیق کردم اونتم گفتن حتما باید مراعات کرد .شما اینجوری گفتین تعجب کردم .ممنون🌸

خدایا شُکرت❤🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم زندادشم گفته بود سرمو بالا نگه دارم نگفته بودن سرتو تکون نده از اتاق اومدم تخت رو دادن بالا سرم ...

سرت بالا بود؟😅شانس اوردی پس چون حتی باید بالشت رو برداشت

خدایا شُکرت❤🧿
منم خیلی رعایت نکردم اما روز سوم و چهارم سردرد خیلی بدی گرفتم البته من خودم سردردای وحشتناک دارم نمی ...

واسه همین بود دیگه عوارضه مراعات نکردنت بود خب گفتم ک

خدایا شُکرت❤🧿
2728
منم خیلی رعایت نکردم اما روز سوم و چهارم سردرد خیلی بدی گرفتم البته من خودم سردردای وحشتناک دارم نمی ...

من اصلا سردرد نداشتم ، من تا روز آخر سر کار بودم و اصلا دنبال این چیزا نبودم تازه زایمان اولم هم بود خخخخخ راحت بگیری راحت میگذره

استرس ندارم اخه خواهرم حرف زد بعدش و سرشو تکون داد سردرده خیلی بدی گرفت ک نگم برات ..جاهای دیگم تحقی ...

من زیر سرم بالش نبود تخت رو دادیم بالا من اون شب بخاطر گریه های بچم نتونستم بخوابم ولی اینطوری نبود که سرم رو اصلا تکون ندم فقط بالا نگهش داشتم

2738
انشاالله هر چی زودتر خوب شی عزیزم ❤

ممنونم گلبانو🌹❤💐🌹❤💐

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹