2737
2734
عنوان

بلد نیستم حرف بزنم

3301 بازدید | 27 پست

کلا بینهایت کم حرفم خیلی دلم میخاد حرف زدن یاد بگیرم الان مهمون اومده من مثل بت نشستم ، خیلی جاها شنیدم گفتن بدی هستم و اینکه اون جاریمو دوس دارن چون خوش سرو زبونه زبون چرب به من گفتن لاله 😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐

زبون که داری یکم احوال پرسی میکنی بعدم یه عزیزم و گلم... و لبخند و تعریف 

منم از وقتی اومدم اینجا بهتر شدم😂

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2738

من خداروشکر ترسم از هم صحبتی خیلیی کمتر شده و حتی چندباری موفق شدم خودم سر صحبتو باز کنم.

دوست مامانم یه مرتبه بهش گفته بود چه قدر دخترت گوشه گیره ولی الان خداروشکر ترسم ریخته 

من دلمو به دریا زدم به مرور شروع کردم حرف زدنو و سعی کردم چهرمو حالتم طوری نباشه از جمع فراری بنظر بیام چون خیلییی خجالت میکشیدم برام سخت بود ولی تونستم و حتی بعد باعث شد از بودن با دیگران بیشتر هم لذت ببرم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

کتاب زیاد بخون اگه نمیتونی بخری آنلاین از فیدیبو دانلود کن

هر روز برو جلو آینه تمرین کن و تو گوگل سرج کن مطالب مرتبط رو بخون تو مجازیم چت کن خوب میشی منم همینطوری بودم الان عالی شدم

تلوزیون شبکه دو بیار تو تلتکست صفحه650باشگاه پرواز کمکت میکنن

آدم گاو بودن بعضیارو که میبینه بع گاو بودن خود گاو شک میکنه  

واقعا خدایش زشت دیگ حالی احوالی چخبری انقد زده میشم من خوش صحبتم اجتماعی یکی میاد یا جایی میریم طرف فقط نگاه میکنه آدم خس میکنه مزاحمه یا دوس نداره باهات رفت وآمد کنه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706