2726
عنوان

راز دوام زندگی مشترک

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا از صحبتتون کاملا مشخصه که شما تجربه عشق رو نداشتین تا حالا.☺️

اتفاقا من به عشق دوران بچگیم رسیدم 

خیلی زمان برد تا فهمیدم عشق واسه خوشبختی کافی نیس

کامنتارو بخون ببین چند نفر گفتن فقط عشق

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 

وفاداری واحترام متقابل

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
«مهارت های زندگی اسم یکی از درسامون بود تو ابتدایی😂»

عزیزم مهارت های زندگی مشترک خیلی زیاده. 

همه مواردی که دوستان گفتن جز اونا هست

اینایی که گفتن رو همه باید در نظر داشته باشی و به یاد داشته باشی که همیشه باید  در مورد مشکلات بین خودشون صحبت کنن و اونها رو رفع کنن. به حرف همدیگه گوش بدند. نیازهای همدیگرو برآورده کنن توی همه زمینه ها. باید حواسشون باشه که زندگیشون عادی نشه. دلخوری ازهم به وجود نیارند.  وقتایی برای تنها بودن و رمانتیک بودن داشته باشند و ..... 

چقدر دنیا زود تمام میشه 🖤🤍 چقدر بالا و پایین داره این دنیا🤎🤍 گاهی دلت میخواد که زودتر تموم بشه و بری از این دنیا😔 من و این دنیایی فانی 😔 و مردمی که نمی دانند چه اتفاقاتی برایت رخ داده و بی دلیل تو را قضاوت می کنند🖤      خدایی که در این نزدیکی ست و کمک می‌کند مرا در همه جاها...
عالی. البته کنار اعتماد دوست داشتن هم باید وجود داشته باشه

اگه کسیو دوس نداشته باشی که بهش اعتماد نداری

دقت مینومویی؟وقتی یه مردی بر فرض به زنش خیانت کنه اول زنه ناراحت میشه تو خودش میشکنه دیگه اون شوهرو مث قبل دوست نداره و دیگه نمیتونه بهش اعتماد کنه.

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃