2737
2734
عنوان

مرده از ترس زنش 🙄😐

175 بازدید | 8 پست

اسم زن دومشو تو گوشیش A10A سیو کرده....

بعد از تحقیقات عظیم ، محققان دریافتند منظورش آتنا بوده ...!!!!

الله اکبر....

انیشتین چنین نبوغی نداشته که مردای ایرانی دارن ...!!!

😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤣🤣🤣🤣

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

😂😂😂😂😂چ مخترعیی

اسمم ملیسا نیست دقیقا نمیدونم فازم چی بوده که زدم ملیسا جالبش اینجاس که اصلا از این اسم خوشمم نمیاد😏😂الان که بیشتر فکر میکنم یادم میاد که قرار بوداسم بچه من و دوست پسر چن سال پیشم باشه ... اینجا با کسی دعوا ندارم یه کاری نکنین یه کاری کنم هر کاری کنین نتونین کاریش کنین🤣😍علکی مثلا من خیلی خشنم  دوستون دارم ولی از کسایی که تاپیک علکی میزنن متنفرم و باید بگم خیلی بیشعورید که ملت و سر کار میزارید درباره خودمم باید بگم یه دختر کاملا شرقی چشم ابرو مشکی🤭یه صلواتم برا ناشناس بودن همیگشیم توی نی نی سایت بفرستین که خیلی واجبه به فنا نرم😂از علایقمم بخوام بگم که برگاتون میریزه ادم نرمالی نیستم😶چیزایی رو دوست دارم که بقیه متنفرن هیچ وقت دوس نداشنم از کسی تقلید کنم خود خودمون باشیم بهترین ورژن خودمون خیلی بهتره تا کپی یکی دیگه باشیم عاشق اهنگ و فیلم و نی نی سایت و اینستا گرام کلا گوشیم رفیق روزای خوشحالی و ناراحتیمه   تا یادم نرفته بگم از اونایی هم که فقط عاشق تاپیک مادرشوهر و پدرشوهر و خواهر و خاندان شوهر هستن هم دلخوشی ندارم که تاپیک های دیگه شرکت نمیکنن فقط منتظر تا یکی از زندگی گلگی میکنه میگن طلاق طلاق  قطع رابطه  یکمی مهربون تر باشیم اتفاقی نمیافته فقط دنیا برامون زیباتر میشه برای ارامشم پیشنهادم اهنگ و مدتیشنه حتما امتحان کنین خیلی خوبه 

😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738