2726
عنوان

چطوری از پدوفایلم به کراشم بگم مجردم و پولدار🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 62 پست
گفتم ارثت بهم برسه😐 دوستی در حد ساندویچه😑

منم گفتم‌هم سن منی 

پیر نیستم که ارثم ‌بهت برسه دووور از جونم

مگر اینکه منو بکشی😨دلت میاد؟

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم ارثت بهم برسه😐 دوستی در حد ساندویچه😑

ینی توروحت😂😂😂😂

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...
اسی رضا کیه..؟ 

نامزد سابقم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2728
نه  ولی به تجربه دیدم اینو بدون پولدار پولدار رو میگیره و بهش فکر میکنه

اهان یعنی چون طرفت پولداره میخوای خودتو بهش نشون بدی ک پولداری ک بیاد ترو بگیره؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
زنا هم نباید جذب پول بشن ،فرقی نداره اقا باشی یا خانوم ،اگه جذب پول بشی پس خودت یه مشکلی داری و این ...

اول اینکه من با تو حرف نزدم

دوم اینکه نگفتم پول‌پرستی قشنگه برا زن 

سوم اینکه گفتم از زن بودن چیزی کم نمیکنه... در مورد ارزش‌صحبت نکردم

چهارم کاملا صحبتم در مورد جذابیت بود و اینکه اگر مردی بخاطر پول بیاد طرفت جذابیت مردونه نداره

پنجم درسته اینجا کسی کسیو نمیشناسه ولی درست صحبت کن😊

نه اول اینکه من با تو حرف نزدم دوم اینکه نگفتم پول‌پرستی قشنگه برا زن  سوم اینکه گفتم از زن ...

جهت اطلاع شما اینجا یه سایت عمومیه و اون گزینه ریپلای بخاطر اینه که هر جمله ی شما رو همه میتونن ریپ بزنن گلم ، و اینکه بله شما درست میفرمایین اینکه زنی جذب پول بشه اصلا از ارزش های اون خانوم کم نمیکنه😏

حلالم کن فقط شوخی کردم💛❤️💛

خواهش معلوم بود شوخیه ولی شوخی مکروهه چونکه یهو یوی جدی برداشت میکنه و ممونه دلخور شه

هر چند که گفتار تو شوخی گونه مشهود بود گل😍😘🤗

2706