2737
2734
عنوان

خانم هایی که با مادرشوهرشون یه جا زندگی میکنن- سوال دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 66 پست

چطوری‌شد‌اینقدرباهاتون‌راحته‌‌‌به‌نظرم‌طببعی‌نیست

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پس شک نکن فردا پس فردا کلا کارها رو میندازه رو دوشت و همینطور نگهداری لز مادرش رو بببین امتحانش ...

باشه اینو حتما میگم بهش. جوابش مشخص میکنه خیلی چیزارو

دلم تنگته. خیلی😭😭😭 کاش خبر بدی از خودت😔
2731
عزیزم من از شب اول عروسی مستقل شدم و سال دوم ازدواجمون بنا ب دلایلی مجبور شدیم خونه پدرشوهرم زندگی ک ...

خداروشکر که حالا شما به آرامش رسیدین❤️

من تو دوران نامزدی فقط یه بار خونه شون رفتم منو دعوت کرده بودن ،دوست نداشتم برم

عزیزم اگه دور از جون از جونت سیر شدی برو با خانواده شوهر زندگی کن

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2738

اگه‌شاغل‌باشی‌ن‌نمی‌تونین‌‌یکی‌دیگه‌رو‌هم‌‌پرستاری‌کنین‌‌فقط‌این‌نیست‌حتی‌توکارخونه‌‌هم‌باید‌کمک‌شوهرروداشته‌بتشید‌به‌نظرم‌بااین‌اوضاع‌بهتره‌اعتماد‌بنفس‌داشته‌باشین‌خانم‌های‌شاغل‌انقدلی‌لی‌به‌لالای‌مممردا‌میذارن‌طرف‌‌قیافش‌‌غوزمیته‌ولی‌احستس‌بردپیت‌بودن‌می‌کنه‌خواهرگلم‌فرارکن‌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
اگه‌شاغل‌باشی‌ن‌نمی‌تونین‌‌یکی‌دیگه‌رو‌هم‌‌پرستاری‌کنین‌‌فقط‌این‌نیست‌حتی‌توکارخونه‌‌هم‌باید‌کمک‌شوه ...

میگه بعد ازدواج کار نکن و خونه باش کلا. مدل زندگیم کلا عوض میشه. 

یعنی‌این‌قدر‌از‌خودش‌وعلاقه‌ی‌شمامطمینه‌؟یعنی‌این‌همه‌دست‌یافتنی‌هستی‌‌‍اص‌لا‌خودت.چی‌دوست‍داری‌شرتیط‌اونو‌ولش‌کن‌‌خودت‌چی‌دوست‌داری؟

خواهر از کدوم خوبیاش برات بگم صبح بیدارت میکنن برای صبحانه که برات چیدن بعد میری تفریح ظهرم هر غذایی دوس داری میپزن کل کارای خودت و شوهرتم با اوناست آخه  خواهر من خوبی داره مگه بجز اینکه بگی پول کرایه نمیدم ولی بابت هر چیزی باید سوال جواب شی چرا شوهرت انروز اخم کرده بود چی شده کی بود اوند کی بود رفت تازه کارای خونه مادر شوهرت من تو عقدم بودم شسش ماه جوری هر روز با دخالتاش پدرمو دراورد تو روزی سه بار میگفت لاک میزنی غسلت قبول نیست چرا موهات مشکی چرا فلان پیرزن پر حاشیه من شدم خدمتکار خونه اش خداروشکر خونه گرفتم از شرش راحت شدم گرچند مجبورم بار ببینمش و بازم هر بار دخالت بعد سه ماه ازدواج میگه مردم میگن بچه اشون نمیشه جوجه کنید اخه پیر خرفت همه مث تو خر نیستن که جفت گیری کنن و بزان دیگه تو تربیت و آینده اش بمونن .

یعنی‌این‌قدر‌از‌خودش‌وعلاقه‌ی‌شمامطمینه‌؟یعنی‌این‌همه‌دست‌یافتنی‌هستی‌‌‍اص‌لا‌خودت.چی‌دوست‍داری‌شرتی ...

اون اولش ابراز علاقه کرد و واقعا هم جدی بود. اولا من علاقه ای بهش نداشتم ولی بعدا علاقمند شدم بهش. دوست دارم باهاش ازدواج کنم ولی دیگه این همه محدودیت و شرط سنگینه برام. شرط خاصی نداشتم من. فقط حق طلاق میخواستم و حق تحصیل و کار. که هیچ کدوم رو قبول نمیکنه. 

خواهر از کدوم خوبیاش برات بگم صبح بیدارت میکنن برای صبحانه که برات چیدن بعد میری تفریح ظهرم هر غذایی ...

وقتی دخالتشون حدی نداشته باشه که آدم اینجوری زده میشه ازشون. طبق آماری که گرفتم از ۵ نفر یک نفر راضی بوده فقط!

2706