2733
2734

من عاشق این رشته هستم  ولی چند تا پزشک و دیدم که اصلا راضی نبودن از شغل و شرایطشون

در کل چه طوره؟میدونم که هر رشته ای رو باید حتما بهش علاقه داشت اینم میدونم که پزشکی سخته و اولویت با علاقه هست 

ولی میخوام یه نظر سنجی از خود دانشجو ها و خود پزشکا داشته باشم چون با چیزایی که شنیدم یکم استرس گرفتم

ببخشیدا ولی یه نفر میره خودشو پاره میکنه با درس و کار و یه نسلش راحت زندگی میکنن

تو فامیل و آشنا دکتر داریم بچه هاشون کیف دنیا رو میکنن ولی به نظرم خودشون انچنان زندگی نکردن

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشیدا ولی یه نفر میره خودشو پاره میکنه با درس و کار و یه نسلش راحت زندگی میکنن تو فامیل و آشنا دک ...

موافقم خیلی سختی میکشن واسه رسیدن به اون درجه ولی بعدش چی بعد اینکه پزشک شدن بازم سختی داره اصلا دکتر شدن در تمام زندگی زحمتو تلاش میطلبه

2738
رفاه مالی دارن نسبتا. البته الان نه. نامزدم پزشک عمومیه من ماما هستم زیاد تفاوتی تو حقوق هامون وجود ...

واقعا ؟یعنی بین حقوق پزشک و ماما فرقی نیست؟شما مطب دارین؟

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره

ممکنه شما از درس خوندن لذت ببری. اما فقط در شرایطی باید بری پزشکی که تفریحت درس باشه عشقت درس باشه. علنا داری زندگیت رو قمار میکنی با پزشکی. جوونیت و تفریحاتت رو و به جاش استرس امتحان میخری. به جاش شغل پر از استرس میخری. ببین دوست خوبم همراه بیمار بودن به چه شکله؟ سخت و غمگین. پزشک که بشی دائم در همون محیط خواهی بود. محیطی که با جون آدما سر و کار داره و با غم و غصه هاشون.با درد آدما. منم میگفتم من عاشق درسای پزشکیم. نه که پشیمون باشما ولی از وقتی کرونا اومده احساس میکنم توان و روحیه ش رو ندارم. دلم زندگی با آرامش میخواد بدور از دغدغه ی درس و دانشگاه. 

2706