2410
2553

سلام عزیزم گفتین میتونین جنس از ترکیه بخرید میشه بگید چطور میفرستنش و چقدر هزینش میشه؟ من ترکیه زندگی میکنم میخواستم جنس بفرستم ایران برای فروش هزینه ی ارسالش خیلی بالا بود،قیمت تمام شده خیلی زیاد میشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم گفتین میتونین جنس از ترکیه بخرید میشه بگید چطور میفرستنش و چقدر هزینش میشه؟ من ترکیه زندگ ...

عزیزم یسری سایتا هستن که خرید میکنی خودشون میفرستن (من از اونا باید خرید کنم ) یه سایت پیدا کردم دفترش تو بورسا است هنوز اعتبارشو تحقیق نکردم

یسریا هم با مسافر یا باربری میفرستن که کیلویی 200 هزار تومن میشه یه ماهم طول میکشه بیاد 
متاسفانه ارزون نیست

شما کدوم شهری گلم ؟
سایت خرید عمده که ارسال به ایران داشته باشه میشناسی؟

2456
عزیزم یسری سایتا هستن که خرید میکنی خودشون میفرستن (من از اونا باید خرید کنم ) یه سایت پیدا کردم دفت ...

من انتالیا زندگی میکنم،حب کیلویی دویست خیلی باید بکشی روی جنست تا فقط هزینه ها در بیاد حالا سود هیچی،چهار پنج تا تیشرت میشه یک کیلو،با توجه به ارزش پول ایران خود قیمت جنسم زیاد میشه،یه تیشرت بیست لیری که اینجا حراجی و دست فروشا میفروشن به پول ایران میشه هفتاد تومن،دیگه مارک بخوای بگیری که خیلی بیشتر میشه.

عزیزم یسری سایتا هستن که خرید میکنی خودشون میفرستن (من از اونا باید خرید کنم ) یه سایت پیدا کردم دفت ...

نه جایی که خودشون پوشاک بخرن و بفرستن نمیشناسم اما جایی که بار بفرستن میشناسم اما در حد اسم ها نکه مطمین باشه،اینجا پر کلاهبرداره.

من انتالیا زندگی میکنم،حب کیلویی دویست خیلی باید بکشی روی جنست تا فقط هزینه ها در بیاد حالا سود هیچی ...

اره من اگه بخوام بگیرم باید از این سایتایی که خودشون ارسال دارن بگیرن
در غیر اون صورت نمیصرفه

2714
من نمیشناسم گلم دوستم قراره معرفی کنه از دوستای دوستم هستن

من بالاخره پیج زدم خوشحال میشم ببینید 

شما چه کردید فعلا فالورام کمه ولی موفق میشم به امید خدا 

خدا رو دارم غم ندارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706