2737
2734

سرکارمیرفتم خونه خریدیم ‌شوهرم زدبنام پدرش چون ضامن بانک شد.ورشکسته شده شوهرم خونه رودادیم اجاره وسایل خونه روهم دادیم جای بدهی من اومدم خونه بابام اون رفته خونه باباش.نه. پولی داریم نه درامدی ‌جفتمون بیکارشدیم هیشکی کمک نمیکنه پدرشوهرم داره نمیده خونوادمم نمیدن‌.نه مادرشوهرم میگه یروزبیا دوساعت شوهرتو ببین برو نه مادرمن شوهرمو .اینا میگن اوناکمک کنن.اونامیگن اینا بدن شوهرمم راضی نمیشه خونه روبنام من وخودش کنه که خونواده من اعتمادکنن‌این وسط من موند ودلتنگیم براشوهروبچم که ازم دورن‌‌.چرا نه شوهرم نه خونوادش نه خونوادم دلشون برامن نمبسوزه؟ قرارشده یجابرم سرکارماهی سه تومن بدن‌باماهی سه تومن میشه توتهرانتوتهران خرج خونه دادکه دوباره بریم زیریه سقف یانه؟ عمم دلش سوخته گفته بیا خونه من بشین فعلا اجاره نده‌چکارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچتو بیار پیش خودت اول

کم کم درست میشه انشاالله

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
2728
2738

چرا جدا شدین حداقل یه زیر زمین ۲۰متری اجاره کنید اما جدا ازهم نباشید هرروز هم نون خشک بخورید منت کسی نکشید

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

چ خانواده هایی😑

بچه تو چرا دادی ب شوهرت حداقل اونو بیار پیشه خودت

اگه خونه هم نمیرید

ب شوهرت بگو روزی یبار هفته ای یبار بیاد برید بیرون خوش بگزرونید😁مشکلتون مالیه برطرف میشه انشالله

من اگر جای شما بودم می رفتم یک شهر دیگه مثلا یکی از شهرهای شمال که قیمت خونه ها مناسبتره.با همسرم مغازه یا هر کاری که استعدادشو دارید شروع می کردم زیر منت دیگران هم نمی رفتم.الان یه آش فروشی هم بزنید زندگیتونو می چرخونید

2706