2733
2734

اون از هیچ جا بلاکم نکرده؟! دلیلش چی میتونه باشه؟! ی ساله باهم بودیم هزار بار کات کردیم تا الان ولی بازم برگشتیم🤦🏻‍♀️😂اونم بعد ی هفته با یه شماره دیگه پیم میداد میگفت انتظار داشتم آنبلاکم کنی!ولی این دفعه خیلی دلش ازم پر بود نیگفت گمشو نمیخام ببینمت ولی قبلا هم میگفد ولی بازم دلش نمیمود ترکم کنه بعد چند روز اشتی می‌کرد☹️شاید دیگه تصمیمش جدی باشه و دیگه پیگیرم نباشه🤦🏻‍♀️خب بریم سر اصل مطلب چرا از هبج حا بلاکم نکرد؟! آدمی که واقعا کات کرده باشه از همه جا بلاک میکنه دیگ

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]

شاید کلا از بلاک کردن خوشش نمیاد

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

معمولا اون کسی که بیشتر ضرر کرده بلاک میکنه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بازم تویی🤦‍♂️🤦‍♂️

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706