2737
2734
عنوان

درس خواندن

2791 بازدید | 20 پست

دوستان من یکم درسم ضعیفه مخصوصا زبان انگلیسی و ریاضی چیکار کنم که همه ی درسام خوب بشه کلاس نهم هستم امسال انتخاب رشته دارم می‌خوام درس بخونم ولی حواسم اصلا سر درس نیست 

کلا چی کار کنم که درسم خوب بشه خیلی درس میخونم ولی نتیجه نمیگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هردوتاشون باید کلاس بری چون معلومه پایت ضعیفه

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2738

ببین بجایی که مثلا دو روز بخونی 3 ساعت بخون ولی همه حواست و بده به کتابت گوشیت و خاموش کن برو تو اتاقت در سکوت درست و بخون 

برنامه ریزی کن خیلی درست خوب میشه

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
انسانی

منم دوست دارم انسانی انتخاب کنم ولی همه میگن خوب نیست برو تجربی😖 منم هم سن تو هستم🥺🥺

میخوای چیکاره شی؟؟؟ 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2706