2733
2734
عنوان

دلم تنگ شد 🥺🥺گریم گرفت اصن 🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂 تابستونای گذشته خودم بود من بیشتر کولر دلم تنگ شده نه هر کولری ها کولر ابی خونه مامانبزرگم 🥺🥺

آخ بوی نم کولر ابی توی خونه مادر بزرگ 😍😔😔خوابیدن شبا تو بالکن که هوا از روزا سردتر بود.شمردن ستاره ها ...

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

دلم مشهد میخواد صحن های قشنگ و ارومش،سقاطلایی،پنجره فولاد و پسرم که هی میدوه این سمت اون سمت.

دعا کنید تابستون پسرم و با بچه توراهیم ببرم مشهد.سالم باشه تو راهیم

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2731
اتفاقا نقطه عطفش همون بود😯

نه بابا 😁😂😂

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
2738
ایدا...

انشالله ک طوری نیست🥺🥺🥺🥺

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
آخ بوی نم کولر ابی توی خونه مادر بزرگ 😍😔😔خوابیدن شبا تو بالکن که هوا از روزا سردتر بود.شمردن ستار ...

وایییی گفتییی اواسط شهریور ک هوا داره خنک میشه تشک پهن کنی تو بالکن بعد خیره شی ب اسمون جیر جیرک هم صدا بده با صدای گنجشکا هم پا بشی رختخواب ببری تو خونه بندازی جلو کولر دوباره تا ظهرم جلو کولر بخوابی🤤🤤🤤

عجب بابا عجب
وایییی گفتییی اواسط شهریور ک هوا داره خنک میشه تشک پهن کنی تو بالکن بعد خیره شی ب اسمون جیر جیرک هم ...

فقط صبحا که آفتاب میخورد به صورتمون تموم جا و تشکارو برمیداشتیم ادامه خواب تو خونه چقدر کیف میداد😂ولی جدا چقدر روابط عوض شده دیکه هیچکس از ته دل شاد نیست

خوشبحالت من اخر بهار نی نی م بدنیا میاد باید بشینم خونه کل تابستونو

اگه کرونا نبود اون موقع ها کسی نینی گیرش میومد میرفت همه جا بعد سی چهل نفر دور هم بودیم هرکس با همسن خودش بود یه عده هم جمع شده بودن دور مامان و نینی که تازه دنیا اومده 🥺🥺🥺

عجب بابا عجب

دلم جنع شدن تو خونه مادرمو میخواد تماشای بازی های برادرزادم و خواهرزاده هام  نهار خوردن دسته جمعی غروب هم که میشد میرفتیم دور دور باهم 😭 تف تو روت کرونا 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
فقط صبحا که آفتاب میخورد به صورتمون تموم جا و تشکارو برمیداشتیم ادامه خواب تو خونه چقدر کیف میداد😂و ...

😂😂اره اولش مقاومت میکردیم بعد میدیم آفتاب اذیت میده میرفتیم ادامه خواب تو خونه من هنوزم تابستون ک میشه خونه مامانبزرگم همینطوره🥺یعنی بود تا اینکه کرونا اومد

عجب بابا عجب
😂😂اره اولش مقاومت میکردیم بعد میدیم آفتاب اذیت میده میرفتیم ادامه خواب تو خونه من هنوزم تابستون ک ...

خیلی خوبه 

2706