2737
2734
عنوان

لکه بعد از عادت ماهانه

96 بازدید | 10 پست

سلام به همگی

بنده فردا قصد دارم روزه شم

و امشب هم شب ششم عادت ماهانه ام هستش

و خونریزی ندارم

ولی وقتی با پنبه امتحان میکنم کمی ترشحات خیلی کمرنگ قرمز دارم

الان به نظرتون میتونم غسل کنم و فردا روزه شم؟

کاربریمو از تاپیکِ(کاربری رو تحویل گرفتم از...)به بعد حساب کنید چون از کسی تحویل گرفتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تا۱۰روز لکی چیزی ببینی حتی اگه یه ذره باشه بازم بایدغسل کنی وروزتم باطل اگه ببینی

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2731
فک نکنم.مطمین باش فردا هم لکه بینی داری

نه ندارم همیشه اینطوری بوده...

الان نمیدونم چکار کنم😞

کاربریمو از تاپیکِ(کاربری رو تحویل گرفتم از...)به بعد حساب کنید چون از کسی تحویل گرفتم.
اگه تا۱۰روز لکی چیزی ببینی حتی اگه یه ذره باشه بازم بایدغسل کنی

واقعا؟اخه معمولا من تا پنج روز برطرف میشد این حالت😟

واقعا؟اخه معمولا من تا پنج روز برطرف میشد این حالت😟

گاهی پیش میادتا۷روزباشه...من این مشکلوخیلی داشتم هعی به حرم زنگ میزدم میگفت لک بینی حتی خیلی کم تا۱۰روزحیض محسوب میشه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2738
وای سوال منم هست. نمیدونم غسل کنم نماز بخونم یانه؟ خونریزی منم ندارم در حد لکه کمرنگ. 

تا  ده روز بگی اندازه عدسم هست نماز نداره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

هعییییییی

اخه میدونی من نمی بینم معذرت میخوام اگه خیلی خودم تلاش کنم پیدا میکنم😐😐

نمیدونم چه کار کنم خیلی دوست دارم فردا رو روزه بگیرم و الان بلاتکلیفم