2726
عنوان

سردی بخورین دختر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اون خیلیاسهل انگاری کردن ک ازمایش وسونونرفتن باعلم الان دیگه کمترکسی بچه ناقص دنیامیاره

قبلا ک سونو نبود و علم چی..خدا نمیتونس سالمشون کنه

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
بچه ها من طبعم خیلی گرمه ولی خیلی سردی میخورم چرا بچم پسربود پس اولی؟ینی امکانش هس این یکی دختر باشه ...

شیرینی مگن پسره

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2728
واقعا؟سر پسرم عاشق ترشی بودم که☹ من فک میکنم هوس کردن بی ربطه به بارداری بازم نمیدونم😑

نمدونم 

اتفاقا خیلی بستگی داره چون با خوردن گرمی جات محیط رحم گرم می مونه و اسپرم هایی که باعث ایجاد جنسیت د ...

دوست عزیز ربطی به رحم نداره به واژن ربط داره که محیطش اسیدی باشه یا قلیایی برای همین عده ای قبل رابطه توی سرکه میشینن اسپرم وارد لوله فالوپ بشه به محض لقاح با تخمک تمومه اصلا اونجا لقاح صورت میگیره و توی رحم لانه گزینی صورت میگیره( در صورتی که لانه گزینی صورت بگیره و رحم مادر تواناییشو داشته باشه ) پس هیچ ربطی به محیط رحم نداره 

Throw out butterflies
دوست عزیز ربطی به رحم نداره به واژن ربط داره که محیطش اسیدی باشه یا قلیایی برای همین عده ای قبل رابط ...

ینی اسپرمه از سرکه رد بشه سردیش میکنه دختر مره

ینی اسپرمه از سرکه رد بشه سردیش میکنه دختر مره

اسپرم از سرکه رد نمیشه محیط واژن اسیدی میشه و یک عده از اسپرم ها میتونن از واژن رد بشن 

برای همینه در هر بار انزال میلیون ها اسپرم هست چون خیلیاشون توی مسیر رسیدن به فالوپ از بین میرن 

Throw out butterflies
اسپرم از سرکه رد نمیشه محیط واژن اسیدی میشه و یک عده از اسپرم ها میتونن از واژن رد بشن  برای ه ...

اها🤣👍

چه دکتری؟

دقیق نمیدونم فقط یکی از اقوامم دوتا دختر داشته پسر میخواسته باشوهرش  رفته زیر نظر دکتر یه چیزی فکر کنم تزریق میکنن به بدنشون  (اطلاعی ندارم )که باعث میشه اسپرم های دختر بمیرن یا حرکتشون خیلی کند بشه و اسپرم های پسر تشکیل جنین بده و اگه کسی دختر بخواد اسپرم های پسر رو ضعیف میکنن میکشن 

ولی من شنیدم اگه بخوای بچت پسر باشه دردسرش کمتره  و هزینش هم کمتره  میگن اگه با این کار دختر بخوای هم خرجش بیشتره هم دردسرش