2726

مادر شوهر من تا چندین سال بچه دار نمی شده واسه همین خانواده شوهرش دیگه اینو میندازن یه ور برن برای پسرشون تجدید فراش کنن ب گفته ی اطرافیان زن و دختر می اوردن وسط خونه تا به شوهرش نشون بدن   جلو چشم این 

چون تا 6 7 سال بچه نتونسته بیاره بهش گفتن نازا و اینا حالا بماند که واسه شوهرش نتونستن زن بگیرن چون این نزاشته 

حالا این عقده های نداری و نازایی و بدی های کل زندگیشو میخواست رو من بیچاره خالی کنه هستین تا بگم بقیشو؟؟/

بچکووون

سلام دوستان دفعه ی پیش هم که ترکیدم با شماره ی مامانم اومده بودم بسه دیگه با شماره کل خانواده عضو شدم و ترکیدم😂😂😂خانم نقاش باشی هستم 👩‍🎨👩‍🎨👩‍🎨اینستاگراممو فالو کنین تازه  امروز پیج زدم هیچی فالور ندارم و اینکه بهم بگین از نی نی سایتین بک بدم تا بعدش فعالیتمو شروع کنم😊😊😊@miss_naghashbashi                             رفته بودم درمانگاه یه آقایی اومده بود آمپول بزنه مثل این که راننده ماشین سنگین بود،پرستار بهش گفت کدوم ور بزنم؟ گفت سمتِ شاگرد. 😂  مامان بابام بحثشون شده بود مامانم داشت میوه میخورد بابام اومد تو هال آشتی کنه گفت "خانم مواظب باش دستتو نبری، کارد تیزه"مامانم گفت "چرا بِبُرم مگه یوزارسیف اومده تو؟"بازم دعواشون شد😂😂                                            من اگه‌ کافه زدم بدونید واسه پولش نیست فقط به خاطر اینه که آهنگای مورد علاقمو تو‌گوش‌ملت فرو کنم😎       بیسکویت «های بای» در کشور عربستان با اسم « سلام علیکم فی امان الله» عرضه میشه🤣😄        ‏              شما هم وقتی تو خیابون دارین از کنار یکی رد می‌شین چند ثانیه نفس‌تون رو حبس می‌کنین که ازش کرونا نگیرین یا من تنهام؟  🤔🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

مادرشوهر منم همین بلا سر دخترش اومده به من میگه تو چرا باردار نمیشی میریم واسه پسرمون زن میگیریم منم گفتم برین تا همتونو اتیش بزنم 

این عفریته های نکبتو باید سم بدی بندازی گوشه قبرستون

2706