2733
2734
من لیسانس کامپیوتر خوندم ولی عاشق زبان هستم قصد دارم ارشد مترحمی شرکت کنم میشه بگید جرا پشیمون هس ...

به نظرم اگه نمی خوای ترجمه یاد بگیری برو کلاس زبان .راستش شاید چون از بچگی زبان خوندم دیگه دلمو زد . و دیدم بازار کار یه سری رشته ها خیلی بهتر و پولساز تره هر چی هم که درس بدم و ترجمه کنم به لحاظ مالی به پای اونا نمی رسم گلم 

با خدا باش و پادشاهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگه نمی خوای ترجمه یاد بگیری برو کلاس زبان .راستش شاید چون از بچگی زبان خوندم دیگه دلمو زد . ...

ممنون از پاسخت🌹🌹

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
😁 من لیسانس به پزشکی بودم عزیزم شهریور علوم پایه میدم و بعدش میرسیم به شما

لیسانس به پزشکی چطوریه عزیزم؟؟؟رشته های علوم انسانی هم میشه با دیپلم تجربی؟؟؟

مهربون باشیم :)چشم عسلی مو خرمایی جذاب مهربون:) خدایا مرسی که همیشه هستی :)))) خدایا مرسی که آرزوهام رو برآورده کردی مرسی که اونو بهم دادی خدایا میلیون ها بار شکرت:):)                         انسانیت زیباست:))))))))))                       
2728