2726
عنوان

خانمای باردار میشه بیاید

91 بازدید | 20 پست

بچه ها من پس فردا آنومالی دارم. بخاطر هرمون هام شکمم مو دراورده‌. خودم بدم میاد با موزن برقی موهاشو اروم زدم. برای نی نیم صدا و لرزشش ضرر نداره؟

اخه یکم خفیف هماتوم داشتم که فک کنم جذب شده. لطفاً اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
منم موهای شکمم زیاد شده.ولی کاریش نکردم.با موزن درد نداشت؟

نه بابا مثل ریش تراشه

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه فدات شم نگران نباش 

مرسی فدات.زنده باشی الهی

مرسی فدات.زنده باشی الهی

گلم شکمت قشنگ بزرگ شده معلومه راه میری؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
گلم شکمت قشنگ بزرگ شده معلومه راه میری؟؟

اره تقریبا امروز رفتم تو ۱۸ هفته

به سلامتی زایمان کنی چقد مزه داره ابن سونوگرافی ها 😍😍

فداتبشم انشاالله خدا قسمت هممون بکنه این لحظه هارو

اره تقریبا امروز رفتم تو ۱۸ هفته

ان تی جنسیتو گفت؟؟من ک انقد لاغر شدم شکمم ندارم ۱۵ ههفته و ۶روزم😥😥😥

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
منم‌موندم‌،برای سزارین ججوری تمیزش کنم،ژیلت هم‌دوست ندارم

بده یکی برات بزنه

ان تی جنسیتو گفت؟؟من ک انقد لاغر شدم شکمم ندارم ۱۵ ههفته و ۶روزم😥😥😥

منم لاغر شدم یکم نترس اصلا. نه ان تی نگفت ولی خیلی دلم میخواد بدونم چیه

منم لاغر شدم یکم نترس اصلا. نه ان تی نگفت ولی خیلی دلم میخواد بدونم چیه

تا ۱۴هفته خوب بودم بعد ک الودگی خیلی شدید شد بخدا مطمعنم ازونه اشتهام کم شد سردرد میشم خداکنه نی نی رشد خوبشو کنه من ۱۰ بهمن انومالی دارم.اخرین پریودت کی بود؟؟گروه ندارین تو تلگرام؟؟

تا ۱۴هفته خوب بودم بعد ک الودگی خیلی شدید شد بخدا مطمعنم ازونه اشتهام کم شد سردرد میشم خداکنه نی نی ...

نه اصن تلگرام ندارم خخخخ.

منم سه شبانه روز دست و پای درد وحشتناک داشتم استخون درد در حد گریه و جیغ لاغرتر شدم.

چهار کیلو کم کردم بهم شیرخشک داد. نگران نباش دکترت وزنت کنه ببینه کم شدی تقویتی میده. الان چه داروهایی میخوری؟

2706