2726
عنوان

آقایان:👇

218 بازدید | 14 پست

🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿

اگر روزی چندین مرتبه به همسرتان ابراز علاقه کلامی کنید باز هم کمه

شاید از نظر شما همینکه صبح تا غروب سر کار میرید یعنی همسرتان را دوست دارید...

اما زنان محتاج شنیدن واژه های محبت آمیز از جانب شوهرشان هستند.

💕💞💕💞💕💞💞💞

لایک ❤ = ادامه تاپیکهای روانشناسی

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

البته خیلی از مردا هم مهر طلبن و مدام دوس دارن ازشون تعریف و قدر دانی بشه

همه چی دو طرفست 

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته خیلی از مردا هم مهر طلبن و مدام دوس دارن ازشون تعریف و قدر دانی بشه همه چی دو طرفست 

دقیقا ✅

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .
2728
البته خیلی از مردا هم مهر طلبن و مدام دوس دارن ازشون تعریف و قدر دانی بشه همه چی دو طرفست 

شوهرمن خیلیی دوست داره محبت کنم حال میکنه 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
زندگی با این جور مردا خیلی خیلی سخته

چرا باید سخت باشه؟ اینکه هی محبت کنی و محبت ببینی بده؟

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
من شوهرم اینجوره و شخصیت این مردا دستمه واقعا زندگی باهاشون خیلی سخته

خودتون مهر طلب نیستین؟

نه مهر طلب اصلا آدمای مهر طلب گشنه و تشنه محبتن و سیر نمیشن 

همین دیگه دو طرف باید مهر طلب باشن وگرنه اذیت میشن

دکتر رخشان رو خیلی من تایید میکنم واقعا کارشون عالیه بهترین جراح ژنیکوماستی  هستن . ولی واقعا باید سینه ها بزرگ و آویزون باشه که این عمل رو انجام بدین ، الکی نرید . یه سریا از چاقی هست که لاغر میشن سینه شون کوچیک میشه 

چیزی که من همیشه به بابام‌ میگم در مورد مادرم ولی خب نسل قدیمی ان

درسته نسل قدیم تر ابراز احساسات سختشونه .حتی تشکر کردن

2706