2726
عنوان

رفتارخواهریه نفرباهام یه جوری شده

447 بازدید | 39 پست

دوستان توروخداکمکم کنید،یه اقایی هست که هیچوقت بهم پیشنهادی چیزی نداده،ولی رفتارخواهرش جدیدا باهام یه جوری شده،برام اش اوردچندروزپیش،محبت میکنه زنگ میزنه،خواهره متاهل هم هس سنشم بهم نمیخوره بگم بی مناسبت یهومهربون شده،یامثلا یهویی قلمه گل برام فرستاد،کلاباشناختی که من ازشون دارم شک ندارم خواهره داره زمینه سازی میکنه.من خودم کسی رودوس دارم که دوسم نداره.حالانمیدونماگه خواستگاری کردن چه خاکی سرم کنم؟دلم عشقمومیخواد ولی اون منودوس نداره

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

بچسب  به  اون  که  دوست  داره   این  تجربه  منه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو را دوست دارم،تو ديگري را و ديگري ديگري را...واينگونه است كه همه تنهاييم!

یاد این افتادم

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
بچسب  به  اون  که  دوست  داره   این  تجربه  منه

همش دعامیکنم هرگزخواستگاری نکنن ک توشرایط سخت قراربگیرم،همش میگم شاید اون طرف یه روز بهم علاقه مندشه،یاباخودم میگم حیف عشقمه واحساسم.

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
همش دعامیکنم هرگزخواستگاری نکنن ک توشرایط سخت قراربگیرم،همش میگم شاید اون طرف یه روز بهم علاقه مندشه ...

حيف از عشق و احساست هست ك بمونه برا كسي ك نميخادت

علاقه نداره بهت

حيف از عمرت هست ك بذاري ب پاي اين ادم ك تو براش اولويت نيستي

همش دعامیکنم هرگزخواستگاری نکنن ک توشرایط سخت قراربگیرم،همش میگم شاید اون طرف یه روز بهم علاقه مندشه ...

شاید شاید الان نمیخوام بهت بربخوره شاید فک کن هیچ بهت علاقه پیدانکرد شاید نیومد شاید...

حالا بزار اول پیشنهاد بدن بعد تو ماتم بگیر

حتی یک درصدشک ندارم میدن همین روزا،اصلا تاحالا چندبارازاین چیزابرام پیش اومده قشنگ میفهمم خودم.مثلا زنگ ک میزنه ۷۰درصدشوازداداشش تعریف میکنه

من عاشق چشم توام تومبتلای دیگری

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
خيلي هم منتظر نباش مورد داشتيم اين اتفاق افتاده اخرشم هيچي نبود

نه میشناسم ایناروخواهره تابلوعه

حيف از عشق و احساست هست ك بمونه برا كسي ك نميخادت علاقه نداره بهت حيف از عمرت هست ك بذاري ب پاي اي ...

اخه خیلی میترسم که نتونم فراموشش کنم بدبخت بشم

2706