2726

مدام می گه فلان کارو براشون کرد. فلان چیزو خرید. بردشون دکتر و خوبشون کرد. بعد تهشم می گه صبح تا شب خانواده شوهرش اسم دختر من ورد زبونشونه و ازش خیلی راضی اند. من واقعا تو دلم ناراحت میشم. بلد نیستم چی باید بگم تا اینطور حرفا را پیش من نزنه. شما بگید چی بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بگو حتما خونواده شوهرشم خوبن ک رغبت میکنه این کارا رو انجام بده😃

آدم واسه کسایی ک خوب باشن جونشم بده کمه😃😃

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

هیچی 

اگه قراره این حرفا "مجبورم" کنه مثل خواهر همسرم باشم اهمیت نمیدم 

ولی اگه قرار باشه بعد شنیدن این حرفا ی کم فکر کنم و ببینم جنبه دارن و میشه ب خاطر خدا کمی بهشون رسید حتما دریغ نمیکنم 

یه کاری کن حرفاشو نشنوی خودتو بزن ب اون راه یدفه یه چیز بی ربط بگو بفهمه گوش نمیدی واست مهم نیست من ک اینجور موقه ها قشنگ ت‌و چشاش نیگا میکنم لبخند میزنم طوری ک حرص بخوره 

یه کاری کن حرفاشو نشنوی خودتو بزن ب اون راه یدفه یه چیز بی ربط بگو بفهمه گوش نمیدی واست مهم نیست من ...

چقدر خوبه ادم‌بتونه حقشو بگیره حتی اگه اون حق یک جواب دندون شکن باشه

امام حسینم (ع)اربابم شدی که رو به هر کس نزنم
چقدر خوبه ادم‌بتونه حقشو بگیره حتی اگه اون حق یک جواب دندون شکن باشه

اون داره مقایسه میکنه یه وقتایی نمیشه دهن ب دهن شد ک اونم با مادرشوهر ولی با سکوت بجا میتونی حالشونو بگیری

اون داره مقایسه میکنه یه وقتایی نمیشه دهن ب دهن شد ک اونم با مادرشوهر ولی با سکوت بجا میتونی حالشونو ...

سر هر چیزی که نمیشه بحث کرد و فوری جواب داد .... ولی بعضب وقتالازمه مخصوصا خواهرشوهرا

امام حسینم (ع)اربابم شدی که رو به هر کس نزنم
2706