2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم تاحالا یدونه هم فروش نداشتم خیلی غمگینم

غمگین  نباش  عزیز  همه  تاجرا  که  مبینی  همه  گذروندن  این  دورانو   

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738
مرسی عزیزم تاحالا یدونه هم فروش نداشتم خیلی غمگینم

ناراحت نباش 

اینکه با استعدادی حرفی توش نیست🌷💥🎀

باید دنبال این سوال باشی که چرا فروش نمیره ؟؟

مشکل کار کجاست ؟؟

اگر فروشت حضوری هست جعبه و پوشال و شکلات بگیر دیزاین کن ( جوری که برات بصرفه) و کسیکه میخره بدونه که خودش بسته بندی شیک شده و نیازی نیست ببره خودش تزئین کنه .

اگر هم آنلاین باید بگم برای پر فروش شدن آنلاین زمان میبره حداقل ۲ یا ۳ سال باید وقت بذاری تبلیغ کنی فالور جمع کنی 

ان شاالله که موفق میشی نا امید نشو و دنبال راه حل باش🌷💥🎀

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
ناراحت نباش  اینکه با استعدادی حرفی توش نیست🌷💥🎀 باید دنبال این سوال باشی که چرا فروش نمیره ...

انلابنه تازه پیج زدم حضوری هم  پنج تا دادم مغازه کادویی تزییتی گفت اگ فروش رفت پولش  میدمت

انلابنه تازه پیج زدم حضوری هم  پنج تا دادم مغازه کادویی تزییتی گفت اگ فروش رفت پولش  میدمت

خب راه میوفته نگران نباش

الهی که به بزودی هم به عشق جانت برسی دختر 🎀💥🌷

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
2706