2726
عنوان

خانوما حالم بده

358 بازدید | 23 پست

خانوم حالم بده دیگ تصمیم گرفتم جدا شم چون واقعا اخلاق شوهرم بده و پی بردم ک بدبین هستش و نسبت بمن خیلی سرد شده نمیدونم چیکارم ایا کسی هس ک قبلا جداشده و حس و حال منو داشته اگ کسی هس من یکم راهنمایی کنه چون فقط خودکشی ب ذهنم میاد امروز بابام با شوارم صحبت کرد حتی ی بار هم معذرت خواهی نکرد اخه پریروز منو زد تازه طلب کارم بود میگف هرتصمیمی بگیرید من اجرا میکنم وای حالم خیلی بده ی حس پوچی و بوبختی دارم احساس میکنم شکستم و کمرم شکست😢😭😭😭حداقل خانوما ی رمان خوب کسی سراغ داره بهم معرفی کنه تورو به خدا دعام کنید محتاجم ب دعای همه توروخدا شمارو ب این روز شهادت دعام کنید منووو مادرمم حالش خوب نیس دارع دق میکنه😢😭

منم بد بینم😑

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بهتره قبل از هر عملی با یه مشاور صحبت کنی. اما با تدم بدبین و بد دهن و دست بزن دار نمیتونی زندگی کنی. نه فکر خودکشی بیاد تو سرت نه چیز منفی دیگه فقط خودتو و جوانیتو نجات بده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عزیرم تورو خدا سره چیزای هیچ پوچ حرف طلاق نیار وسط.......من بدبخت شدم بسه

تو این ۱۰ ماهه روزی نبوده ک بحث نداشته باشیم باورت نمیشه شوهرم سر حر چیز کوچیک میگ تموم کن از همه چی محرومم کرده اجازه هیچی رو ندارم همش دعوا و بحث و قهر و همشم من میرم پیشقدم میشم اون ی بار هم نشده

عزیزم بهتره قبل از هر عملی با یه مشاور صحبت کنی. اما با تدم بدبین و بد دهن و دست بزن دار نمیتونی زند ...

عزیزم من ۱۷ سالمه وقتی بددهنی میکنه میگم عذرخواهی کن میگ تقصیر خودت بود کاری نکن ک فحشت بدم از روز عقد دعوا کرد من ۹ ماه بود صیغه بودم و شب یلدای امسال عقد کردم و روز عقد چون بخاطر رسم پامو زدم ب پای داماد از همون لحظه نو محضر ابرومو برد دعوام کرد فحش داد و تو ماشین دعوا کرد نزاش مهمونامون بیان خونشون حالم خیلی بده الانم ک سر پنکیک زدن ب صورتم منو زده و طلبکارم هست

تو این ۱۰ ماهه روزی نبوده ک بحث نداشته باشیم باورت نمیشه شوهرم سر حر چیز کوچیک میگ تموم کن از همه چی ...

عزیزم اولین چیز حفظ آرامشته، هیچی مثل استرس نمیتونه تو این مسیر تورو از پا دربیاره، خداروشکر که توی دوران عقد ماهیت شخصیتی ایشونو دیدید، اول از همه سعی کن منطقی باشی، یه برگه بذار جلوت و خوبیها و بدیهای ایشون رو بنویس. بعد ببین با کدوم اخلاقش میتونی کنار بیای، اگه بدیها چربید به خوبیهاش این آدمو بذار کنار. اصلا طلاق چیز ترسناکی نیست. موقعی ام که اقدام کنید برای جدایی چند جلسه مشاوره خواهید داشت که اگه دیدید راه بازگشت هست برمیگردید سر زندگیتون. طلاق برای یک آدم قوی شکست حساب نمیشه، تجربه ای میشه برای بهتر ادامه دادن زندگی و آگاهی بیشتر. توکلت به خدا باشه❤️

شبى كه ستارگانش را فراموش ميكند..

بخدا طلاق تو عقد بهترع تا بری بیوه شی با بد دهن و بی احساس نمیشع زندگی کرد فردا روز این دست بزنش و بد دهنیش خستت میکنه و ازش متنقرمیشی هیشکی عاشق نمونده با ی مرد بداخلاق

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706