2737
2734
عنوان

مادرشوهر بدبخت

513 بازدید | 29 پست

خانوما چیه هی میریم تاپیکا رو نگاه میکنیم نود درصد درمورد بدی های مادرشوهر و خواهر شوهره بس کنید دیگه حال ادمو بد میکنین ینی الان همتون توی جنگین ها؟ همه بدن شما خوبین ؟ جلو سرشون دولا راست میشین میاین اینجا فحش میدین بسه خواهرم بسه

البته منظورم همه نیست اونایی ک فقط کارشون اینجوری تاپیک زدنه رو گفتم 

آدم_باشیم#  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👏👏👏👏

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

مادرشوهرم عشقمه😍😍😍

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738

هیچوقت تا جای کسی نبودی دربارش قضاوت نکن

اینجا مردم میان درد و غصه شون رو مینویسن تا شاید از نظر روحی اروم شن اونایی که دوست ندارن میتونن نخونن یا تو اون تاپیک نرن

به نظر من ادم باید سرش تو کار خودش باشه

با این تاپیک ممکنه دل خیلی ها بشکنه

هیچوقت تا جای کسی نبودی دربارش قضاوت نکن اینجا مردم میان درد و غصه شون رو مینویسن تا شاید از نظر رو ...

عزیزم درسته منم قضاوت نمیکنم ولی بعضیا الکی بولد میکنن همه چیو

عزیزم درسته منم قضاوت نمیکنم ولی بعضیا الکی بولد میکنن همه چیو

ببین یک در هزار شاید کسی مظلوم نمایی کنه یا دروغ بگه اما وقتی طرف گیر ادمای بدی افتاده شاید تنها راه خالی کردن خودش همین فضای مجازی باشه

خدا کنه هیچوقت مادر شوهر و خواهر شوهر ظالم گیرت نیاد

که مجبور شی دلتو به درد و دل تو فضای مجازی خوش کنی

2706