2737
2734
عنوان

درمان اسهال نوزاد

1699 بازدید | 13 پست

خانما نوزاد یه هفته ای داریم شکمش زیاد کار میکنه و اسهاله؟ آیا طبیعی است؟ تا کی باید اینجور باشه ازشما هم همینجوری بودن؟درمانی داره؟ البته خودم مادر نیستم بچه آبجیم اینجوره گفتم بپرسم  اینجا همه مامانا تجربه دارن

شیرخشک میخوره؟ 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسهال نیست که عزیزم. اون مدل مدفوعش اون شکلیه. چون غذاش فقط شیر مادره. رنگش هم زرده. اگر یه وقت رنگش متمایل به سبز شد، یعنی سردیش کرده و پهلوهاش سرماخورده. باید گرم نگهش‌دارید. سعی کنید همیشه بادی تنش باشه که پهلوهاش پوشیده باشه.

2738

دختر من روزی ۱۰ تا ۱۵ بار دفع داشت

دکتر میگفت اگه آب خالص نیس و دون دون داره توش طبیعیه!

که علت داشت و بعد فهمیدم آلرژی داره

بگو مامانش یه هفته لب به لبنیات و گوشت گاو و... نزنه ببینه بهتر نمیشه؟ 

هرچیزی که تو ترکیباتش منشاء گاوی داره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️