2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا...دلشون میلرزه جایی..دوست من همیشه میگه از دختزا بلند و هیکلی و باحجاب و دانشگاه نرفته خوشم می امده..حالا من ریز و تقریبا بی حجاب و ارشدم

جونشم برام میره

همیشه م شوخی میگه روزگارم برخلاف ارزوهایم گذشت

نامزد سابقم هیچی براش مهم نبود فقط پول داشتن پدرم همش میگفت ۱۰۰میلیون پول نقد با جهیزیه کامل با خودت بیار من پول ندارم حلقه بخرم برات ولی  عقد کردیم  وام ازدواج  وبده به من با ۱۰۰ میلیون برم خونه بخرم 😑 نه به هیکل توجه میکرد نه به قیافه نه به اخلاق ....

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
2728
نه تو رو خدا با دست خالی بیاد تاقچه بزاره برات 

اره به خدا اینقدر خودشو تحویل میگرفت  

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

ن اندام مهمه 

قیافه اگه زشت بود 

گونی می‌کشه سرش

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

اندامم خ.وب نیس. ولی قیافم عالیه. 

همیشه غصهمیخورم. نمیدونم چم شده. مسی هست راهنماییم کنه

همه خانواده شوهرم اندام واسشون خیلی مهمه ولی من......... افسرده شدم😪

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
2706