2737
2734
عنوان

بیاین بگین اسم شوهرتون 😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 170 پست
حست میگه من نی نی دار میشم امسال؟

ارهههه😍

خیلی حس خوبی دارم بهت

انشالله خدا یه کنجد کوچولو بکاره تو دلت❤️

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
آره به ذهنم رسید گفتم 😂😂 اون خانومم گفت پ اولش گفتم پوریا  اونم کپ مرد😂

بگو بچه بعدیم دختره یا پسر؟🤓

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارهههه😍 خیلی حس خوبی دارم بهت انشالله خدا یه کنجد کوچولو بکاره تو دلت❤️

وووی😍چه حس خوبی بهم دادی 😍برگرده بهت عشقم

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸

دختره

اسمش رو به افتخار من بزار نیلا

بعد با اسم شوهرت قاطی میشه🙁😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2728

حسه من میگه دختر میشه  

نمی‌دونم فردا قراره چی به‌همراه خودش بیاره، پس بهت میگم که توی لحظه زندگی کن چون این تموم چیزیه که داری....🍁😇
دختره اسمش رو به افتخار من بزار نیلا بعد با اسم شوهرت قاطی میشه🙁😂

اسم شوهر خواهرم میلاده

آبجیم عاشق اسم نیلاعه

نمیتونه بزاره قاطی میشه😂😂

دختره اسمش رو به افتخار من بزار نیلا بعد با اسم شوهرت قاطی میشه🙁😂

😐😂باش

فعلا باردار نیستم

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
حسه من میگه دختر میشه    

منم👌🏻😌

2738
اها😉

میتونم بپرسم شغل شوهرتون چیه

مغازه داره؟ 

میتونم بپرسم شغل شوهرتون چیه مغازه داره؟ 

نه مغازش کجا بود رانندس

چرا میپرسی؟😂😂😂

نه مغازش کجا بود رانندس چرا میپرسی؟😂😂😂

همینطوری😂

احساس کردم مغازه داره

یا میشه یا هست 😂😂

حس خوبی بهت دارم گلم

موفق باشی و بهترین برات پیش بیاد❤️

اولش  م 

آخرش  د 

😁

کی درستشو حدس میزنه🤔

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
میلاد

نه😀

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706