2410
2553
عنوان

کیا اینجا زود و تو سن کم ازدواج کردن؟(مثلابین18تا 22)

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 74 پست
خیلی تلاطم روحی داشتم خییییلی زیاد ، اصلا آروم نبودم ، تو دلم غوغا بود ، واقعا به هر چیزی حاضر بودم ...

ببخشید 

اما نشنیده بودم توی اطرافم که دختزی بعد بلوغ حس جنسی اش به این صورت بیدار بشه 

برا سوال بود

خودمم دختری بودم که واقعا از رابطه جنسی متنفر بودم و وقتی متوجه شدم که همه ی زوج های اطرافم از این کارا میکنن از همشون متنفر شده بودم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید  اما نشنیده بودم توی اطرافم که دختزی بعد بلوغ حس جنسی اش به این صورت بیدار بشه  ب ...

حرف شما عجیبه گلم. به هرحال چه دختر چه پسر یکی از نشانه های بلوغش همین مسئله و بیداریشه

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2456
ببخشید  اما نشنیده بودم توی اطرافم که دختزی بعد بلوغ حس جنسی اش به این صورت بیدار بشه  ب ...

از پاسخ شما بسیار متعجب شدم ، بیداری جنسی سالهاست به زیر ده سال رسیده و شما و اطرافیانتون جزو موارد نادر هستید عزیز جان....البته مطمئن باش هیچکس نمیاد درباره این حالاتش صحبت کنه، 

در ضمن از مشخص ترین علائم بلوغ ظاهر شدن احساسات جنسی هست و قسمت مهمی از اون دوران رو همین بیداری جنسی تشکیل میده 

2714
هعییی این حسرت اونو میخوره اون حسرت اینو!😐 منکه13سالگی ازدواج کردم چه گلی به سرم زدم الان که17سالمه ...

عزیزم ایشون بازه هجده تا ۲۲ سال رو عنوان کردن خداییش ۱۳ سال زیادی زود بوده و کاملا بهت حق میدم.....ای کاش خدا به پدر مادرتم عقل میداد که اینجوری باعث حسرت خوردن جیگر گوششون نمیشدن

حرف شما عجیبه گلم. به هرحال چه دختر چه پسر یکی از نشانه های بلوغش همین مسئله و بیداریشه

در حقیقت تنفر از علائم جنسی یک جورایی اختلال روحی روانی حساب میشه که باید درمانش کرد...شاید ریشه اش از عقاید غلط و سنتی میاد که این مسائل رو زشت و بد میدونستن در حالی که تو دین ما به طور کامل و صریح درباره روابط زناشویی با جزئیات توصیه و سفارش داریم

يعني مال منم میشه تو سنی که دلم میخواد؟ معتقدم هرچی زودش خوبه. تو سن کم. با نشاط. توکل به خدا.  ...

انشاله 

سنی نداری عزیز دلم 

مهم کیفیت زندگیه .انشاله به بهترین کیفیت بدست میاری😍

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
عزیزم حتما قسمت نبوده سعی کن از زندگیت لذت ببری انشالا خوشبخت باشی

مرسی گلی همچنین..فدات😍😍😍😍😍

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 
انشاله  سنی نداری عزیز دلم  مهم کیفیت زندگیه .انشاله به بهترین کیفیت بدست میاری😍

ممنون گلم. خیلی لطف کردید که در تاپیک من کامنت گذاشتید. باور کنید با دیدن شما بسیار خوش حال شدم. 

هیچ وقت بهتون درخواست دوستی ندادم و حتی سعی کردم مشکلات شخصیم رو ازتون سوال نپرسم و صرفا از آموزش هاتون استفاده کنم. چون میدونم به اندازه ی کافی سرتون شلوغ هست که برای مسائل شخصی دیگران وقتی نداشته باشید. و این کاره درستی نیست از نظر من. اینجا هم معمولا درد و دل نمیذارم. سعی دارم قوی بشم از این به بعد. اما امشب بی نهاااااااایت بهم فشار اومد و تاپیک گذاشتم تا دوستان آرومم کنند. رفته بودیم بندر ترکمن و دیدم اکثرا روی سر هاشون حلقه گذاشتن که نشونه ی متاهلیه و دیدم چه قدر کم سن. راستش از خدا شاکی شدم که خدایا چرا من رو تو این فرهنگ و شهر ها به دنیا نیاوردی، اما میدونم که اینها همش افکار شیطانی بود. خداوند خیلی مهربون و بزرگ و حکیمه😍😍😍فقط امشب طاقت من خیلی کم شده بود و دلم پر از غم و حسرت که چرا طول میکشه اونی که میخوام. 😔 اما خدا بزرگه و مطمئنم منو میرسونه به خواسته ام. اونم خیییییییییلللللللللللللیییییییی زود😍😍😍❤️💪😉

به هرحال خواستم بگم که گرانبها خیلی خیلی خیلی لطف کردی که تو مسئله ی شخصی من راهنماییم کردی و کامنت گذاشتی. کار خدا بود که تاپیکمو دیدی. اینو نشونه میدونم. 

خدایا شکرت. و ازت سپاسگزارم گرانبها جان🌠👑❤️

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
ممنون گلم. خیلی لطف کردید که در تاپیک من کامنت گذاشتید. باور کنید با دیدن شما بسیار خوش حال شدم.&nbs ...

بندر ترکمن ! 😍😍

همون روسری بلندها و لباس ماکسی ها😍😁

از سفرهات لذت ببر...

از دیدن زیبایی شون .آداب رسوم شون.

...

ممنون از درک زیادتون.من کم سعادتم ☹🙏😔

ولی بدون اغراق میگم .سنی نداریا .خیلی الکی نگرانی ☺

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
بندر ترکمن ! 😍😍 همون روسری بلندها و لباس ماکسی ها😍😁 از سفرهات لذت ببر... از دیدن زیبایی شون . ...

بله😍😍😍عالی هست تیپ هاشون. من خیلی ماشاالله هزارماشالله خوشبختم. ولی همیشه یه غمی تو دلم بوده.

نمیدونم چرا. اما خب این هم بگم که یک عمه و خاله ی مجرد سن بالا داشتم و این طور ناخودآگاه ام از مجرد موندن ترسیده. الکی نگران نیستم. چه قدر خوب که شما به خواسته تون رسیدید. و زود هم رسیدید. خداروشكر. واقعا اگر نگران نبودید خیلی خوب بوده. موفق باشی 😍🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🦄🦄🦄🦄✨✨✨

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2706