2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

زردچوبه بریز

روغنت زیاد و داغ باشه

نمکو بذار یذره ک نرم شدن بریز

و اینکه من پشت و رو میکنم سیب زمینیو هر ۵ دقه یبار هرطرفو دوسه بار سرخ میکنم باشعله ی متوسط اعصاب فولادی میخاد

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714

اول اینکه پنج دیقه با اب جوش بجوشون سیب زمینیارو بعد ابکش کن بزار تو اب یخ یا سرد نیم ساعت اینا بعد روغن زیاد بریز سیب زمینی رو یهو همرو نریز تو تابه کم کم بریز که بهم نچسبن و اینکه نمک رو اواسط پخت بزن یه چیز دیگم هست یکم بزار زیروروش سرخ بشه بعد هی جابجاشون کن که له نشن یا خورد نشن

نه بابا از بی سلیقگیه

عزیزم منم اینجور بودم اول بعد از اینکه سیب زمینیت رو شستی باید ابکش کنی اب نداشته باشه دوم باید روغن نسبتا زیاد بزاری و زیر شعله رو کم کنی وبزاری روغن داغ بشه حتما شعله کم باشه اگه زیاد کنی روغن میسوزه و داغ نمیشه بعد سیب زمینات رو چند مرحله سرخ کن مثلا من برا سه نفر رو دومرحله میزنم بعد از اینکه روغن داغ شد نصف سیبز مینی هارو میریزم بعد که سرخ شدن از روغن درمیارم نصف بعدشو میزارم امتحان کن 

من دوتا چیز و امتحان کردم بد نشده

یکیش اینه ک سیب زمینی ها رو خورد کنی بعد بزاری ده دیقه ت اب جوش بمونه بعدم فوری ت اب سرد یرررد میزاری بعدم بزاری فریزر هر وق خاسی استفاده کنی فقط سرخش کنی زودتر سرخ میشه 

یکیشم اینه ابشو باید بگیری کاملا بعد خورد کردن و شستن سیب زمینی ها اونو رو ی پارچه تمیز پهن کن بزا ابش کاملااا بره بعد ت روغن داغ سرخ کن 

بعد سرخم ت ظرف در دار نزا ک بخار کنه 

بعضی از نگاه ها ، صدای قشنگی دارند.  
2706