2737
2734
عنوان

کیا برنامه ویواکات دارن

223 بازدید | 8 پست

یسوال داشتم

وقتی کلیپ میسازی چجوری باید تو گالری ذخیرش کنی؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
تو مامان نرگس و ریحانه ای؟

بله عزیزم🤐🤐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم🤐🤐

به ریحان میگی برای حاجت خاله فرزانه دعا کنه؟

یه ماه دیگه منتطر یه خبر مهم ام

زندگیم و روح روانم و زندگی خانوادم بهش بستست

هربار ریحانه دعا کرده من به حاجتم رسیدم.

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
2728
به ریحان میگی برای حاجت خاله فرزانه دعا کنه؟ یه ماه دیگه منتطر یه خبر مهم ام زندگیم و روح روانم و ...

زنده باشی عزیزم

چشم حتما میگم

اتفاقا فردا میخاد روزه بگیره لایق باشه میگم دم افطار دعاگوتون باشه😘

زنده باشی عزیزم چشم حتما میگم اتفاقا فردا میخاد روزه بگیره لایق باشه میگم دم افطار دعاگوتون باشه😘

ای جانم عشقم💖

فرشته کوچولو

چه خوش شانس بودم من

ممنون خواهر

از طرف من روی ماهشو ببوس

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
ای جانم عشقم💖 فرشته کوچولو چه خوش شانس بودم من ممنون خواهر از طرف من روی ماهشو ببوس

قربانت عزیزم

ریحانه هم دست بوس شماست😘

قربانت عزیزم ریحانه هم دست بوس شماست😘

خانمه

الان داشتم خوابتونو میدیدم

دعا میکنم دخترات به حق فاطمه زهرا دکتر بشن عروس بشن انقدر برن بالا که کیف کنی.

2738
خانمه الان داشتم خوابتونو میدیدم دعا میکنم دخترات به حق فاطمه زهرا دکتر بشن عروس بشن انقدر برن بال ...

ای جان سه سعادتی عزیزم😘

ان شاءالله خدا عزیزانت رو براتون حفظ کنه