2726
عنوان

مایع امنیوتیک ۱۰ تو هفته ۳۳

3171 بازدید | 16 پست

بچه من امروز رفتن سونو برااینکه ببینن جنین چرخیده یا نه و اینکه مایع امینیوتیک رو اندازه بگیرن .

دکتر سونو گفت ۱۰ هست.گفت کمه .حداقلِ طبیعیه عددش.

گفت باید ۱۰ تا ۲۰ باشه از تو ده هست.

برو دکتر نشون بده مایعاتم زیاد بخور و استراحت کن.هفته دیگه سونو رو تکرار کن.

من بردم ب دکتر بهداشت نشون دادم گفت برو متخصص و هفته دیگه باز سونو رو تکرار کن.

برررردم متخصص گفت کی گفته ۱۰ کمه؟ گفت سونو فقط وظیفشه اندازه گیری کنه ن اینکه بگه کمه یا زیاد 

....

و گفت عدد ۸ کمه 

و ۱۰ نرماله 

شماها تجربه تون چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم والا این دکترا راست میگن یا زیادی بیخیالن. منم کم خونی دارم پلاکت خونم یکم پایینه.بهداشت میگه کمه دکتر میگه نرماله

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
2728
دکتر بهداشت یچی گفته اون دکتر ی چی دیگه ..

دکتر بهداشت متخصص نیست عمومیه 

۱۰ نرماله فقط باید مایعات مصرف کنی و هفته دیگه سونو بدی مشخص بشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
واسه من ۲۷ هفته. ۱۱ بود دکتر سونو گفت مایعات بیشتر مصرف کن

منم دوبار رفتم سونو بار اول 10 بود بود دکتر سونو گفت نرمال هست ولی مایعات بیشتر مصرف کن تا کم نشه اما چون اندازه گیری جنین رو اشتباه زده بود دکتر خودم گفت برو جای دیگه سونو که رفتم یه سونوی معتبرتر گفت 9/5 و دکتر سونو گفت آبریزش یا ترشح زیاد داری گفتم نا ترشح خیلی کم و آبریزش هم ندارم که دکتر خودم گفت نرمال هست و مشکلی نداره

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

منم هفته بیست دو هستم  یه سنو رفتم گفت خیلی کمه منم بردم ما ما نشون دادم گفت همين الان برو زایشگاه که منم واسه خطر کرونا ترسیدم نرفتم دکترم شهر دیگست صبح فرستادم گفت بره یه سنو دیگه  رفتم گفت 9نیمه الان باز فردا ببرم دکترم نشون بدم ببینم چی میگه

2706