2703
2553
عنوان

پفیلا کرم داره

140 بازدید | 9 پست

رفتم واسه پسرم پفیلا درست کنم دیدم تو شیشه اش کرم و پروانه هست. ولی پفیلا ها ظاهرش سالمه

بچه ام لج کرده پفیلا میخواد . میشه اونو درست کنم؟

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟

منظورت ذرت پفیلاست

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              

وای.توی خود دونه ها لارو داره پروانه شدن.درست نکنی یوقت

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان دیدم بعضیاش سوراخه. 

اره منم یبار گرفتم سالم بودن.صبحش دیدم وای خدا توش پر لارو و ایناس.انقدر چندشم شد تا چند ساعت بدنم میپرید.متاسفانه من خیلی حالم بد میشه.بدنم تیک میگیره

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
اره منم یبار گرفتم سالم بودن.صبحش دیدم وای خدا توش پر لارو و ایناس.انقدر چندشم شد تا چند ساعت بدنم م ...

منم الان چندشم. 

ولی پسرم لج کرده

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟
2714
منم الان چندشم.  ولی پسرم لج کرده

عزیزم.امادشو نداری بهش بدی.نمیدونم والا چی بگم.ماجرا داره سخت پیش میره