2726

تپش قلب دارم قبلا خودسر خوردم واقعا تاثیر داشت ویتامین بی یک ۳۰۰ هم شنیدم واسه روحیه خوبه شما مصرف کردین؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ویتامین بی عالیه اما پراپرانول خوب نی استفاده نکن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرخود قرص نخور . منم پرانول با تجویز پزشکم میخورم و حس میکنم وابستگی میاره

آخه فعلا نمیتونم برم دکتر

همش استرس دارم و تپش قلب

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
ب ۳۰۰ ک ویتامینه  منم هر از گاه میخورم پروپانولم ک خیلی خطر نداره اگ قلبت مشکل داره بری دکتر به ...

استرس دارم واسه اون میخورم

ویتامین ب یک رو واسه چی مصرف میکنید؟

آخه سریع تپش قلبمو ازبین میبره و میتونم به افکارم مسلط بشم

آخه فعلا نمیتونم برم دکتر همش استرس دارم و تپش قلب

استرستو کنترل کنی تپش قلب خود به خود رفع میشه باید آرامبخش بخوری یا خودت خودتو آروم کن با ورزش و پیاده روی . کلا بیخیال باش به جای قرص خوردن

آخه سریع تپش قلبمو ازبین میبره و میتونم به افکارم مسلط بشم

به نظرم با دکتر مشورت کن

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
من ب یک برا دیسک میخورم  .شایدم معدته تپش قلب نیست من مشکل معده داشتم فکر میکردم قلبمه معده بو ...

نه آخه تا یه بحثی پیش میاد جوری تپش قلب و استرس و اضطراب میگیرم که دیگه نمیتونم حرف بزنم هول میشم

عزیزم منم تپش قلب دارم خوبه برام؟

بگم ویتامین b داروخونه میده؟؟

میشه دقیق اسمشو بگین؟؟

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
2706