2733
2734
عنوان

خانم ها و آقایون بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 73 پست
خیلی کتاب تجاری و زردیه به عنوان یه روانشناس بهت توصیه نمیکنم

شما اگه روانشناسی پ چرا از ما داری میپرسی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب درسته ولی موجب دعوا و درگیری و شکست عاطفی هم میشه

خب دیگه همیشه تو اکثر زندگیا یکی باید باشه که کوتاه بیاد مثلا من خودم از نظر فکری خیلی با شوهرم فرق داریم ولی بخاطر اینکه کمتر جرو بحث کنیم خیلی کوتاه میام سخته ولی خب راهی نیست😕

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من آره  البته گفتن یه سری حرفا به طرف مقابل بستگی داره،وقتی طرفمون منطقی وبا درک باشه گ ...

منم معتقدم که بازداری هیجانی باعث عمیقتر شدن اختلاف ها میشه اما باید با همدلی و در وقت مناسب گفت

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
هییییس بشین یه گوشه گوش کن ببینم چی به چیه کی به کیه😕

باشه قول میدم صدا از به روز رسانی نی نی سایت در بره از من در نره😂

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
2728
واسه همین میگن قبل ازدواج باید کتاب راجب ازدواج بخونی و مشاوره بری که درکت بیشتر بشه

دقیقا مشاوره پیش از ازدواج و شناخت کمک کنندست

خب دیگه همیشه تو اکثر زندگیا یکی باید باشه که کوتاه بیاد مثلا من خودم از نظر فکری خیلی با شوهرم فرق ...

پیشنهاد می کنم در مورد مهاجرت جراتمندی مطالعه کن کمکت می کنه 

نظرسنجی و افکار سنجی  قطعا نظر عموم جامعه مهمه

کتاب خوب معرفی کن دراین زمینه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
کتاب خوب معرفی کن دراین زمینه

روانشناسی جنسیت 

ولی کتابهای مهارت ارتباطی به خصوص در زمینه ارتباط موثر و حل تعارض کمک کنندست

چه در بره و در نره ای کردی خواهر منحرفم کردی😂😷

منظورم همون جملست که میگن صدا از سنگدبیاد از مندنمیاد😂

2706