2726
عنوان

اونایی که پدر یا مادرشون فوت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 28 پست
تعبیر خوابت این نیست که خدای نگرده فوت میشن . تعبیرش عمر طولانیه .  مامان من فوت شده یک ماهه و ...

عزیزمی خیلی سخته اولش ادم داغه چیزی نمیفهمه چندماه ک بگذره نبودنشون تو خونه و اینکه تا ابد دیگه قرار نیس ببینیشون قلب ادمو چنگ میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون همه تون استرس مرگ پدرت رو دارین خواب میبینین. از یه طرف دیگه همش توی جامعه بخاطر کرونا در مورد مرگ و اینا حرف میزنن.خب توام دلشوره میگیری.

من پدرم سال ۹۰ فوت شد و میفهممت.تا چند سال گیج میزدم.اما کاش زودتر به خودم اومده بودم و کاش زودتر به زندگی برمیگشتم

2728
عزیزمی خیلی سخته اولش ادم داغه چیزی نمیفهمه چندماه ک بگذره نبودنشون تو خونه و اینکه تا ابد دیگه قرار ...

اخ دلم یجوری شد دلشوره دارم چند وقته یه حس بدی دارم

من ۴ سالگی پدرمو از دست دادم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

من اردیبهشت مادرم فوت کرد...شب قبل فوتش یه دفه از خواب پریدم و یکم دلهره داشتم ولی نمیدونستم از چیه...فرداش مثل همیشه خوش و خرم رفتم خونشون...بعد منو برای خرید فرستاد بیرون...وقتی برگشتم کف سالن افتاده بود...از کبودی پاهاش فهمیدم فوت شده...اون لحظه نمیدونستم چکارباید کرد...اولش خودمو گول زدم که زندس و اورژانس اومد بردش ...گریه های و غصه های اصلیم از هفته بعدش شروع شد...ولی فکر کردن به مرگ عزیزان اندازه خود مرگ عزیزان رنج داره...سعی کن فکرای خوب بکنی...برای اتفاقی که نیفتاده خودتو رنج نده