2737
2739
عنوان

اونایی که پدر یا مادرشون فوت شده

927 بازدید | 28 پست

بچه ها چند شبه خواب میبینم دور از جونش بابام فوت شده دارم دیونه میشم الان چند شب پشت همه همچین خوابی میبینم حتی امروز با مادرم تلفنی حرف میزدم حالشون وبپرسم گفت بابات دیشب خواب دیده فوت کرده صدقه دراوردم دل نگران شدم هیچی نگفتم که منم خواب دیدم اما دلشوره دارم خیلی  چون پدرم بشدت مریض احواله مادرمم مریضه راه دورهم هستم جاده ها بستست نمیتونم ببینمشون بچه ها اونایی که عزیز از دست دادین بااین قضیه چطور کنار اومدین من فکرش هم دیوونم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیش ساله مامانم رفته هنوز کنار نیومدم هنوزم گاهی میرم گوشی برمیدترم زنگ بزنم بهش ازش سوال بپرسم یادم میوفته دیگه ندارمش

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2728
من شیش ساله مامانم رفته هنوز کنار نیومدم هنوزم گاهی میرم گوشی برمیدترم زنگ بزنم بهش ازش سوال بپرسم ی ...

الهی بمیرم😔🧡

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

من پدرمو سال پیش از دست دادم 

راهیه که همه میریم 

خودمم یه روز میمیرم 

بنظرم فقط باید تا زنده ای و عزیزات زنده هستن  لحظه لحظه ی زندگی رو قدر بدونی

شادم که تقدیر من اینگونه رقم خورد ... شاعر بشوم از تو چشمت بنویسم 😍♥️😘
2738
2706