2733
2739
عنوان

مامانم میخواد ب زور شوهرم بده نمیزاره ب عشقم برسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخدا پول و خونه و ماشین رو میتونید بعد ها باهم بدست بیارید 

ولی عشق فقط یکبار فرصت بدست آوردنش رو دارید

از دست ندید 

بجنگید خواهشا برای رسیدن به عشقتون بجنگید 

هرکس خودش حق داره شریک زندگی شو انتخاب کنه اجازه ندید خانوادتون براتون انتخاب کنن

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
 کارش جور نیست میگه بیام نمیدن باباتینا منم میترسم

خب حالابیاد توپافشاری کن میدن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
چرا مشکلشون چیه؟ 

سنش بالاست و ازدواج کرده قبلا

البته عشقش واقعیه خیلی من تحمل می کنم اگه نرسم خودمو آماده کردم اما اون میگه خودمو میکشم چند روزه بهش میگم چت نکن کم کم عادت کنیم به دوری قبول نمی کنه یکی دوبارم بلاکش کردم بعد درش آوردم😔😔😔

🥰🥰🥰😇
نه ولله  خودشون با دوست دختراشون ازدواج کردن اونم چه دخترایی  اونوقت انقد ما رو اذیت کرد ...

الهی ..

بجنگ برای رسیدن به عشقت بجنگ نذاری حسرتش بمونه تو دلتا !!

2738
اگر همه جور پایبند عشقتی و آدم خوبیه  تهدید کن بگو خودمو میکشم اصلنم شوخی ندارم ( الکی)

هه میگه بکش ب هیچ خیالی نیس من ی اضافم گفتم امروز برم فردا مردمو میاری از خونش بیرون 

خدایاهمه عشقارو بهم برسون  
هه میگه بکش ب هیچ خیالی نیس من ی اضافم گفتم امروز برم فردا مردمو میاری از خونش بیرون  

اگع دیدی بزور میخواد بدتت به خواستگارت بگو که یکی دیگه رو میخوام و این ازدواج زوریه و برای هیچکدوممون خوشبختی نمیاره 

2706