2733
2739
عنوان

شما بگید چه کنم برا مبلام😕

627 بازدید | 65 پست

سلام...بچه ها من مبلایی ک برا جهازم خریده بودم خیلی دوسشون میداشتم اول،قهوه ای بود ال(یو شکل بود) خلاصه دوسال یه شهر دیگ ک یه زندگی مکردیم و استفاده کردم ازش،بعدش برگشتیم سهر خودمون،دوسالم اینجا ازش استفاده کردم، اخرا دیگ دلمو زده بود چون هم حس میکردم خیلی راحت نیست و اول قشنگی ش چشمو گرفت،هم اینکه خیلی درشت و بزرگ بود،بعدش خونه خریدیم و الان اومدیم خونه خودمون،دیگ اینجا نتونستم بیارمشون چون اصلا اینجا جا نمیشدن و نمیشد چید...

اونقدی هم پول نداشتیم ک یه دست دیگ بخرم،تا اینکه یه شب اتفاقییه دست مبل سنتی تو یه مغازه دیدم ک آف خورده بود،اون شب خیلی به چشمم اومد و چون به پول ماهم میخورد،بعلاوه مبلام خونمون جا نمیشد،قبلیارو فروختیم این سنتیه رو خریدیم اما الان هرچی نگاشون میکنم خیلی تو مخمن،هرروز یه عیب جدید میاد ازش تو چشمم،یه روزرنگشون یه روزاندازه شون...خیلی رو مخمن اعصابم خورد میشه میبینمشون،چیکار کنم بنظرتون؟؟؟🤔🤔😞😞

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم شما مثل اینکه خیلی زود تصمیم می گیری کلا

عکسشونو بذار

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بزار دیوار، بفروشش

از همون دیوار نگا کن شاید چیزی که میخوای و با قیمت مناسب پیدا کردی

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706