2737
2734

من یه چند روز سگ یکی از اقواممون گذاشت داخل حیاتمون با اینکه چندشمون بود مجبور شدیم نگسه روز نگهش داریم حالا از نجسیش به کنار اینهمه موی سگ میریزه چطور داخل خونتون نگهش میدارین؟😬😷😩😨 اینهمه موهاش میریزه یه قالیچه کوچیک گذاشتم برا شب روش بخوابه کلا شده بود پر از مو با این وضع چطور نگهش میدارین؟؟؟😕   اونم داخل خونه😑 این سگه هاسکی بود

ای جان هاسکی 😍😍😍

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خاله ی من داره کلا فرشاشو جمع کرده یه فرش کوچک داره اونم دوبار جارو میکشه درروز.تواتاق خوابشم نمیاد چون میگه اگه بیاد لباساش پر مو میشه

من خودم خیلی دلم میخواد گربه داشته باشم ولی به خاطر همین مشکلش از فکرش اومدم بیرون

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هاسكي بايد توو منطقه هاي سرد نگهداري بشه و كوهستاني حيوون بيچاره رو نيارين وسط شهر زجر بدين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

خوشم نمیاد از سگ  تو خونه باشه 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
ای جان هاسکی 😍😍😍

انقدر هار و وحشی بود 😑 به سکته مغزی رسوندم امدم با جارو های بلندا زیر پاش جارو کنم تو فکر بودم یه پارس وحشتناک کرد جاروهه محکم دندون گرفت که جای دندونش رو جارو موند😐 یه سکته ناقص کردم😬

2738
انقدر هار و وحشی بود 😑 به سکته مغزی رسوندم امدم با جارو های بلندا زیر پاش جارو کنم تو فکر بودم یه پ ...

اخی نگوووو حتما بهتون عادت نداشته خیلی مهربونن😍

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

یکی از باهوش ترین نژاد های سگ همین هاسکیه ک مناسب داخل شهر نیست... ما داشتیم یکی تو ویلامون...

انقد گرمش شده بود صبح پاشدم دیدم یخچالو وا کرده رفته توش خوابیده... واسه همین دیگه ردش کردم بردنش مسکو

هاسكي بايد توو منطقه هاي سرد نگهداري بشه و كوهستاني حيوون بيچاره رو نيارين وسط شهر زجر بدين

مال من نبود میخواست بره جایی نمیتونست سگش ببره مجبور شد بیاره خونه ما خیلی هار بود بیشعور 😐

یکی از باهوش ترین نژاد های سگ همین هاسکیه ک مناسب داخل شهر نیست... ما داشتیم یکی تو ویلامون... انقد ...

وااای این اقواممون سگه بیچاره رو فروخت برد یه شهر بندری😐😨😰 بیچاره سگه الان تو این گرما چی به سرش میاد خیلی خوشگل و جیگر بود بخصوص چشای ابیش

مال من نبود میخواست بره جایی نمیتونست سگش ببره مجبور شد بیاره خونه ما خیلی هار بود بیشعور 😐

طفلي هار نبوده به صاحب خودش عادت داشته

سگا معمولا همينطوري هستن براي همين ميگن سگ ميارين تا ٢ هفته سعي نكنين باهاش ارتباط احساسي بگيرين بايد صبر كنين اون ارتباط برقرار كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706