2733
2739
عنوان

ته دیگ

1055 بازدید | 24 پست

بچه ها مهمون دارم 

سیب زمینی ندارم

نون سنگک داریم

ته دیگ چی بزارم🤔

(اقا فاصله اجتماعی هم رعایت میکنیم کلا دونفر بیشتر نیستن شهر ماهم آبیه خیالتون راحت😜) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنجد بپاش همون نون سنگک رو بزار ب عنوان ته دیگ وای عالی میشه عاقا

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738

ته دیگ سنگک خشمزه میشه من بربری هم میندازم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
چند سال میش رفتیم جنوب خونه رفیق شوهرم..ته دیگشون کاهو میزاشتن از این کاهوهایی که مثل کلم پیچ هستا.. ...

نمیسوزه ؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اگه ماست و تخم مرغ داری ته دیگ تهچینی درست کن یه زرده با چهارقاشق ماست و یکم زعفرون اگه داشتی .با نمک و زرد چوبه و اتدازه دوقاشق روغن بریز ته قابلمه برنج و بریز دو قابلمه دم بزار عالی میشه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
اگه ماست و تخم مرغ داری ته دیگ تهچینی درست کن یه زرده با چهارقاشق ماست و یکم زعفرون اگه داشتی .با نم ...

ینی اون ماود رو مستقیم بریزیم ته قابلمه بعد برنج بریزیم یا اول با یکم برنج قاطی کنیم بعد بریزیم کف قابلمه؟!؟

عاشق ان است که حرفش به عمل ختم شود /ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود 
2706