2733
2734

با  اول دست خودش رو گوشی خورده بود وکل مکالمه ک با همکارش (اقا)داشت ضبط شده بود ،خودش اصلا متوجه ضبط مکالمه نشده بودحدود ۵ ساعت مکالمه هاش کامل ضبط شده بود ک بحث از دوست دخترای قدیمیش بود

اونبار وقتی شنیدم بحثم شد باهاش خیلی وگفت ما مردا ب هم میرسیم چرت وپرت زیاد میگیم

دیروز قرار داشت بادوستش گفتم ببینم این حرفا رو ادامه میده یا ن قبلش هم گفتم وای ب احوالت اگ بحثای مزخرف باهم داشته باشید قسمخورد ک این دوستم ادم درس ومتاهله وفلان خلاصه گذشت وبرگشت از قرار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چجوری شنود گذاشتی. چقدر خفنی

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
2738

چکارا 

حالا دوست دخترای قبلش گذشته دیگه میخوای چکار آخه خودتو حرص بدی

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

شنود برا چی من اصلا ازین کارا خوشم نمیاد😬

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2706