1874
1993
عنوان

بیاید عکس حتابندونمو بذارم+عکس

41217 بازدید | 918 پست

مال چهارسال پیشه

تروخدا ریپ نکنین

زودمیذارم زودم برمیدارم

خااااااااانما توجهههه من یه هنرمندم که میخوام از هنرم کسب درامد کنم به امید خدا من تابلو های برجسته درست میکنم ومیفروشم مخصوصا برای کودکان😍قیمتامم خوبه با کسی ام که بشناسم راه میام وقسطی میدم ممنون میشم حمایت کنین (کار تابلوها صددرصد کار دسته وهیچ قالب گیری صورت نمیگیره) «پرداختم شما اول کار هزینه مواد اولیه رو‌میدین بعد از تحویل هزینه دستمزد من »کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1992

باشه

اما فکر نکن ما بیکاریم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام تو نی نی سایت میبینم زنان مملکت هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با هموم طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل....فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌سربزیر تایید میشن

خوشکل

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام تو نی نی سایت میبینم زنان مملکت هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با هموم طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل....فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌سربزیر تایید میشن
2006

ریپ نکردم ولی عکستو ذخیره کردم  

یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
چقدر شبیه نفیسه روشنی 😊

گفتم ریپلای نکن اطفا پاک کن ممنونم

خااااااااانما توجهههه من یه هنرمندم که میخوام از هنرم کسب درامد کنم به امید خدا من تابلو های برجسته درست میکنم ومیفروشم مخصوصا برای کودکان😍قیمتامم خوبه با کسی ام که بشناسم راه میام وقسطی میدم ممنون میشم حمایت کنین (کار تابلوها صددرصد کار دسته وهیچ قالب گیری صورت نمیگیره) «پرداختم شما اول کار هزینه مواد اولیه رو‌میدین بعد از تحویل هزینه دستمزد من »کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺