2737
2734
عنوان

دوستان خواهشااااا بیاین کمکم...😔

107 بازدید | 12 پست

رفقا سلام

من یه بار دیگه هم تایپک زدم توروخدا نزنید تو زوقم برای من شده فکروغصه باباهمه دوستام ازدواج کردن بیست وشش سالمه بخدا یدونه خاستگار هیییییچ وقت نداشتم نه زشتم نه بی ریختم نه ازلحاظ اجتماعی مشکلی دارم همیشه سرم تودرس وکتاب بوده هیشکی منو ناجورم ندیده لیسانس دارم ولی هیشکی انگار متو نمیبینه انگاراصلا دختر نیستم واقعا برام شده دغدغه همه دوروبریام خاستگاردارن میان ومیرن از مامان وبابام خجالت میکشم بقرآن توروخدا کمکم کنید😔😔😔😔😔

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر حالا انگار تاج طلا میزاره رو سرت؟؟؟؟ ...بیشتر برو تو اجتماع .. بعدشم اینا قسمتیه انشالله به موقعش بهترینش گیرت میاد

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
مامان بابات كم كاري ميكنن خاستگار پيدا نميكنن يا شايدم مث مامان من تخصص در پروندن خاستگار دارن

ازشون خجالت میکشم از همه خجالت میکشم بابا ازیه سنی به بعد آدم شرمش میاد انگار کوروکچلم یا شخصیت ندارم😔😔😔😔😔

2738
تو به سحرواینا اعتقادداری می ترسم ازاینا شده باشم

نه اعتقاد ندارم

ولی به قسمت اعتقاد دارم

خیلی دعا کن و فقط به خدا توکل کن

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
به نظرت چجوری فکرمیکنن راجبه من ازاونش خجالت میکشم

من ك نميدونم

ولي نبايد فكر خاصي داشته باشن

مثلا چي

مثلا بگن آخي دخترمون خاستگار نداره

خب نگران ميشن ب مرور ك سن بيشتر ميشه ولي فكري راجع بتو ندارند

من ك نميدونم ولي نبايد فكر خاصي داشته باشن مثلا چي مثلا بگن آخي دخترمون خاستگار نداره خب نگران م ...

از نگاهشون اذیت میشم😔اعتمادبه نفسم داغون شده بخدا