2733
2734
عنوان

عروسي لاكچري

440 بازدید | 22 پست

عروسيا ك رفتيد

شنيديد

فيلم ديديد 

چه چيزي براتون جالب اومد و خوشتون اومد خفن بوده 

چه ايده هايي ك بكار بردن؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

دوماد واسه عروس خونده

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

رقص ست عروس وداماد البته خیلی وقته ک هس

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رقص ست عروس وداماد البته خیلی وقته ک هس

اينو ديگه همه انجام ميدن😐☹️

منم دوس ندارم نمیدونم چرا

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

یه دونه دو سال پیش رفتم لاکچری تر از اون ندیدم برا پذیرایی فینگرفود هشت پا سوخاری میدادن 😑😑😑 یه غذاهایی شام دادن که معده م تعجب کرده بود 😂

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2738
یه جا با هلی کوپتر عروس و دوماد رو اوردن

😐😂

اينو ديگه همه انجام ميدن😐☹️ منم دوس ندارم نمیدونم چرا

گفتم ک خودم اول

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
نرفتند ارایشگاه گل طبیعی وحشی داشتند مهمانی بصورت سفر بود و مدعوین رو بردند سفر  مهمانی دو ر ...

Wow

چقدر خوب 

كلي هم به مهمونا خوش گذشته 

من یه  عروسی رفتم بچه بودم دلار ۱۰۰۰ تومن بود با هلیکوپتر اومدن گلها فقط ارکیده بود تو بعضی دسرها سکه گذاشته بودن شانسی برای همه مهمونها پک کادو گذاشته بودن اون موقع مهمونها میگفتن اینا میلیاردی خرج کردن نمیدونم من بچه بودم باور کردم یا راست بود

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

غذاهاشون🤗🤗🤗

ینی میشه یه بار یه نظر بدمو کسی با کاربریم کار نداشته باشه؟😒 تو تاپیکای دعوا و عکس منو تگ نکنید مدیونید😃درحال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم.فقط نفس میکشم🥀💔من قوی ام،اما خسته.من ناراحت نیستم،اما خستم.من عصبی نیستم.ناراحت كنندس وقتي ادمایی كه بهترين بودن برات،الان از همه بدترن...آدما تو چند ثانيه ميتونن بهت ثابت كنن همه حرفاشون دروغ بوده..🙂یه روزی ناراحتیامو میفروشم و باهاشون آرزوهامو میخرم😝من همونی میشم که تو حتی به ذهنتم خطور نمیکنه،همونی که دیگه واسه دیدنش باید وقت گرفت،از همون مغرورای تنها از همونایی که تنهایی رو ب همه چیزش ترجیح میده همونی که بدون کمک و حمایت هیچ کدومتون رشد میکنه🙃💪🏻من یه ادم اهنیم توقع احساسات از من نداشته باش😂یه روز از اینکه چقدر به خودت سخت می گرفتی خنده ات میگیره!من همونیم که هیچ کس درکم نکرد،نمیکنه،قرارم نیس کنه🤐سعی نکن حرفاتو ب من تحمیل کنی.شاید قبلا برام مهم بودی🤔
2706