2726
عنوان

یبوست شدید

392 بازدید | 43 پست

دوماهه زایمان کردم یبوست شدید دارم مقعدم خون میاد رفتم دکتر بهم پماد داد استفاده کردم خوب نشدم انجیر میخورم هرروز شربت لاکتولوز ولی بازم مقعدم درد میکنه کسی مث من بوده خوب شده

خداجونم مواظب نی نی تو دلیم باش 

قرص ثنا بگیر

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پرتقال و رازیانه 

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

خیلی باید تلاش کنی هر روز سبزیجات بخوری پلو و ماکارونی رو کم کنی کاچی با روغن حیوانی بخور  هویج پخته شده ی خالی بخور روغن زیتون الو رو خیس کن با ابش بخور و پودر گل محمدی رو اسیاب کن پودر پودر شه بعد با چایی دم کن از صافی رد نکن جوری ک پودرا بیاد تو چاییت بخورشون 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

من ✋من همچنان یبوست دارم انقدر خون اومد که باعث شد ابسه بشه و عمل کنم حالا باید دعا کنم که جای عملم خوب بشه و فستول نشه.فقط ملین بخور چایی نخور فقط دمنوش گل محمدی بخور.اسفرزه و ترنجبین بخور غذات فقط سوپ باشه کیوی و گلابی فقط میوه هات.سبزی فراوان بخور.لاکتوز زیاد شل نمیکنه شکمو با شربت هیدرکساید منیزیوم بخور یا پودر پیدرولاکس

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2706