2737
2734
عنوان

ﻛﻴﻒ ﭘﻮﻝ ﺯﻥ ﻫﻤﺴﺎﻳﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﺯﺩﻥ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی عاشق اونایی هستم که نخونده کامنت میذارن

خوب خواهر من اول درست بخون مسابقه که نیست زنگ و بزنی تند جواب بدی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
یعنی عاشق اونایی هستم که نخونده کامنت میذارن خوب خواهر من اول درست بخون مسابقه که نیست زنگ و بزنی ت ...

🤣

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...
2738

😂من دوستم کیفشو زدن یه کیلو سیب له شده همیشه میزاشت تو کیفش هی من میگفتم براچی آخه تازه از بانک اومده بودیم تو کیفش پول نقد گذاشته بود زیر سیبا یهو یه موتوری رد شد کیفشو گرفت دوستم هم داد زد عی خاک تو سرت با این دزدیدنت توش فقط یه مشت سیب گندیدست مرده هم نگاه کرد پرت کرد رو زمین🤣🤣🤣من هنو تو عقلش موندم😂😂

خیلی بده من دانشجو بودم بعدیه شب رفتم خونه خالم فرداش تمام زندگیم توکیف بود میرفتم دانشگاه کیفمو زدن زنجیره نقره اون موقع گرفتم۲۰۰ نزدیک ۵۰۰لوازم ارایش کاپریس میخریدم کتابام که تازه خریده بودم کیف پول۴۰تومن کارت بانکی کارت ملی کارت دانشجویی و گوشیممممممم لوازم تحریر سال۹۱هیچ وقت یادم نمیره کیفمو کشید خوردم زمین پرت شدمم خیابون ارنجم زخم شد مانتوم پاره خشتکمم پاره شده بود اول ترم بود چیزام نو بود کیفم مال نامزدیم چرم بود شوهرم سوغات اورده ضرربزرگی بود بعدیه اقایی اومد منو بلندکرد رسوند درمانگاه حراست دانشگاه اومدشکایت کرد...گوشی خریدم سونی تازه اومده بودتاچ جدیداش خرید یه تومن نگم براتون دوهفته بعد رفتم باغ ارم گوشیمو زدن تو یک ماه رونداشتم سرمو بلندکنم  طولانی شد ولی تجربه تلخمو گفتم