2733
2734
کی این راهو بهش یاد داده؟ اموال که مهریه را بزاره اجرا و اموال توقیف کنه تا تکلیف مهر معلوم بشه ربطی ...

پس به چه دردی میخوره اثباتش؟؟به هیچ دردی نمیخوره؟؟؟

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون خانومه رو هم به دادگاه دعوت میکنن؟؟؟

توي متن پيام چيزي مشخص بشه ك ارتباط خاصي بوده احتمالا ازش ميخان توضيح بده ولي بعيد ميدونم دادگاههاي خانواده و طلاق تا اين حد بيان رو اين موضوعات ك كربوط ب خيلي قبل بوده مانور بدن

اين شبهه پيش مياد اگه مشكلي داشت با خيانت همون موقع اقدام ميكرد

2731
کی این راهو بهش یاد داده؟ اموال که مهریه را بزاره اجرا و اموال توقیف کنه تا تکلیف مهر معلوم بشه ربطی ...

اره خب از اين راه بايد بره

فكر كنم در راستاي كاراي مهريه اداره ثبت ك بري ديگه نميتونه روي اموالش مانور بده بفروشه

دوستم یقین داره میتونه با پیام ثابت کنه...

كارهاي دادگاهي واقعا ساده نيست ي دفعه ي چيزي از توش در مياد ورق بر ميگرده

فكر كنم ميتونه از شوهرش شكايت كنه ك اگه پيامي بود بعد از زن توضيح بخان ولي از خانم اگه شكايت كنيد بعد اعاده حيثيت ميكنه اگه دلايل و مدارك محكمه پسند نباشه

2738
فقط به این درد میخوره اگه بتونه ثابت کنه و مرده نخواد طلاقش بده زن با اثبات خیانت میتونه راحت طلاق ب ...

آهان....

پس به یه دردی میخوره....

اونوقت متن پیامکهارو به شوهر اون خانوم هم نشون میدن ؟؟یا فقط دعوت میکنن دادگاه..؟؟

زندگی اون خانوم هم از هم میپاشه 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
آهان.... پس به یه دردی میخوره.... اونوقت متن پیامکهارو به شوهر اون خانوم هم نشون میدن ؟؟یا فقط دعو ...

چرا میخواد گندی که شوهرش زده تو زندگی کسی دیگه خالی کنه اگه بچه هم داشته باشه نفرین بچه ها پشتش باشه

آهان.... پس به یه دردی میخوره.... اونوقت متن پیامکهارو به شوهر اون خانوم هم نشون میدن ؟؟یا فقط دعو ...

تجربه ثابت كرده شوهراشون بيشتر قربونشون ميرن

اگه شوهرش شوهر بود ك اين ب خودش جرئت خيانت نميداد

2706