2737
2734

دوستم میخواد طلاق بگیره ،شوهرش ۴ سال پیش با یه خانومی از طریق پیامک و تلفن در تماس بوده و دوستم میگه ممکنه خیانت جنسی هم صورت گرفته باشه،حالا دوستم چجور میتونه اثباتش کنه و بر علیه شوهرش استفاده کنه ؟؟

بر فرض ثابت کردن از طریق پرینت مکالمه و پیامک  ،اون خانوم رو هم به دادگاه برای شهادت و اقرار و غیره دعوت میکنن یا فقط برای مرد مجازات تعیین میشه در صورت اثبات؟؟اون خانوم رو هم میشناسه دوستم ،خیلی خانوم موجهیه و فکر نکنم گردن بگیره کارشو ...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پرینت فقط تا شش ماه نشون میده بقیه اش پاک میشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
نه بابا خیانتی که همین حالا شده اثبات نمیشه و آخرش میگن مرد بوده چه برسه چهارسال قبل

حتی با وحود پرینت و اثبات از طریق پامک و تماسهاشون ؟؟؟

اما من شنیدم با حکم قاضی میشه...

والا منم شنیدم فقط تا شش ماه میمونن و با حکم قاضی متن مسیج رو میدن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نه بابا خیانتی که همین حالا شده اثبات نمیشه و آخرش میگن مرد بوده چه برسه چهارسال قبل

اون زنه چجور میتونه گردن نگیره ؟؟اصلا میتونه؟؟

یعنی قاضی بر اساس حرف دوستم حکم پرینت و اینا نمیده ؟؟؟

شماره رو داره؟

والا نميدونم تا چقدر نگه دارند

دسترسيش سخت هست مثلا تا ٦ ماه و يكسال دسترسي راحت تر هست ولي ٤ سال ديگه روي tape ارشيو شده 

اين روزا ب مدارك تازه و جديد هم برا خيانت بعيد ميدونم اهميت بدن

2706