2733
2734

بچه ها فقط اونایی ک واقعا اطلاعات قوی و ی منبع خوب دارن نظر بدن. مثلا کسایی ک اطرافیانشون بنگاه دارن 

ماشینمون یک ماه هست ک فروختیم میخاییم بخریم 

یکی میگه ارزون میشه یکی میگه گرون میشه 

صبر کنیم یا اینکه بخریم الان؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من بابام نمایشگاه ماشین داره  واقعا معلوم نیست کسی از اینده خبر نداره

ولی بابای شما بعد از چند سال کار حتما دستش اومده ک چ خبره عزیزم 

میشه لطفا ی راهنمایی ازش بگیری 

چند وقت پیش تو گرونی سکه خریدیم خیلی ضرر کردیم نمیخام اینم مث اون بشه 

قصد داریم پارس tu5 بخریم الان قیمتش تو سایت زده 233 ولی تو بازار بالای 245 میدن یکی میگه گرون میشه یکی میگه ارزون 

کاش این قدر بازار نوسان نداشت خیلی استرس دارم سرمایمونه ب باد میره

پایین میاد یا بالا میره؟  ب نظرت صبر کنم؟  میشه بهم کمک کنی؟

ببین هیچ کس نمیدونه حتی مایی که نون مون ازاین راه 

شما باید خودتون تصمیم بگیرید

ازکسی هم نپرس چون اگربدونن یامیخرن یاهمه مالشون میفروشن

بازارالان نظریه روی رسم هرسال نیست

اگرطبق هرسال باشه بهمن افزایش قیمت داره ولی بازارامسال متغییره

2738
ببین هیچ کس نمیدونه حتی مایی که نون مون ازاین راه  شما باید خودتون تصمیم بگیرید ازکسی هم نپرس ...

عزیزم میشه از همسرتون سوال کنید لیفان ۸۲۰،مدل  ۹۷ ، ۲۰ تا کارکرد چقدر فروش میره 

خیلی ممنونم 

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
ببین هیچ کس نمیدونه حتی مایی که نون مون ازاین راه  شما باید خودتون تصمیم بگیرید ازکسی هم نپرس ...

واقعا؟ من فکر میکردم نمایشگاهیا میدونن جریان چیه 

عاخه یکی از اطرافیان هست ک خیلی تاکید میکنه پایین میاد 

حتی ماشین خودشم فروخته ک ضرر نکنه 

اما ی بنگاه دیگه کاملا برعکس این میگه 

اما قیمتا تو این یک ماه نزولی بوده هم سکه هم بورس هم ماشین 

کاش این قدر بازار ایران نوسانی نبود 

پارسال ی بنز فول امکانات تو دیوار دیدم ۲۰۰ چقدر التماس شوهرم کزدم بخره لبان مارس ۲۰۰ نشونش نمیدن

دقیقا شوهر منم ب حرفام گوش نمیده بعد وقتی ک ضرر کرد ب حرفام میرسه 

اما بازم زیر بار نمیره 

واقعا؟ من فکر میکردم نمایشگاهیا میدونن جریان چیه  عاخه یکی از اطرافیان هست ک خیلی تاکید میکنه ...

نه نمایشگاهی هاهم نون به نرخ روز میخورن بالاباشه بالاخریددارن پایینه باشه همینه

فقط درصدی حالاایرانی یاخارجی پایین ترخرید می کنن

دقیقا شوهر منم ب حرفام گوش نمیده بعد وقتی ک ضرر کرد ب حرفام میرسه  اما بازم زیر بار نمیره  ...

من اینقدر دعوا کرده باشم باهاش یبار ک از خونه بیرونش کردم سر این قضیه 😁🤦🏻‍♀️صد بار بهش گفتم تو قصیه طلا و ماشین هی گفت ارزون میشه صبر کنم اینم شد نتیجش 

عزیزم میشه از همسرتون سوال کنید لیفان ۸۲۰،مدل  ۹۷ ، ۲۰ تا کارکرد چقدر فروش میره  خیلی ممن ...

همسرمن زیاد روی ماشین چینی نیستن چون مشتری کمتره داره ولی باشه شب بیاد حتما می پرسم

2706